Po materiałach z postaciami Batmana i Supermana dziś udostępniony został plakat i teaser z Aquamanem z “Zack Snyder’s Justice League”.

W filmie Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera Bruce Wayne (Ben Affleck), chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana (Henry Cavill) nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince (Gal Gadot), by zwerbować zespół superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem o katastrofalnych rozmiarach. Zadanie okazuje się jednak trudniejsze, niż to sobie wyobrażał, ponieważ każdy z członków tej ekipy musi stawić czoła demonom własnej przeszłości. Tylko pokonanie tych przeszkód, pozwoli im stworzyć bezprecedensową grupę bohaterów. Może być jednak za późno, by w końcu zjednoczeni – Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) i Flash (Ezra Miller), byli w stanie uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami.

https://twitter.com/ZackSnyder/status/1368248559590510592

Poznaliśmy również tytuły utworów, które znajdą się na ścieżce dźwiękowej skomponowanej przez Toma Holkenborga. (SPOILERY)

POKAŻ SPOILER

Premiera “Zack Snyder’s Justice League” 18 marca w HBO GO.

Źródło: FilmMusicReporter

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
1
godzin
1
1
minut
1
8
sekund
3
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):