We wtorek 18 maja w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • CATWOMAN #31
  Kobieta-Kot i Shoes wdarli się na otwarcie domowej galerii sztuki pana Roya, ale nie są po to, by zwinąć Klimta czy Moneta. Nie, szukają najnowszego dodatku do cenionej kolekcji pana Roya: dużej probówki zawierającej Poison Ivy! Ale w jaki sposób Pamela w ogóle znalazła się w takiej sytuacji, co jej zrobiono i dlaczego wydaje się … inna?
 • DARK NIGHTS: DEATH METAL: WAR OF THE MULTIVERSES
 • JUSTICE LEAGUE: GALAXY OF TERRORS
 • YOUNG JUSTICE BOOK TWO: GROWING UP
 • BATMAN/FORTNITE: ZERO POINT #3
  Batman kontra Snake Eyes. Otóż to. To jest cały opis. Słyszałeś nas, BATMAN KONTRA SNAKE EYES! Tak, TO Snake Eyes! Na Wyspie zderzają się światy, gdy niepowstrzymany ninja G.I. Joe walczy z Mrocznym Rycerzem! Czy któryś z nich może wygrać, skoro żaden nie może uciec? Czy Batman będzie pamiętał, że musi znaleźć drogę powrotną do Catwoman, a wszystko to podczas próby powrotu do Gotham City? A co do cholery robi tutaj Harley Quinn ?! Aha, na wypadek, gdybyśmy zapomnieli o tym wspomnieć: Batman. Walczący. Snake Eyes. Nie przegapcie tego!
 • NIGHTWING #80
  Dick Grayson zawsze miał wielkie serce. Od ochrony osób prześladowanych przez łobuzów w młodości, przez walkę ze złem u boku Batmana jako Robina, przez przysięgę swojego nowo odziedziczonego bogactwa po wzbogacenie Blüdhaven jako Nightwing – jego dobroć i hojność zawsze kierowały jego życiem. Ale teraz nowy złoczyńca krąży po bocznych uliczkach Blüdhaven, usuwając serca najsłabszych w mieście. Kim jest ta przerażająca nowa groźba o imieniu Heartless i czy będzie w stanie oprzeć się wyrwaniu największego serca w całym Blüdhaven? Przeczytaj ten (dosłownie) rozdzierający serce numer, aby się dowiedzieć!
 • JUSTICE LEAGUE #61

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
6
godzin
1
9
minut
2
2
sekund
0
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):