We wtorek 15 czerwca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • CATWOMAN #32
  Kim jest Selina Kyle? Z tym pytaniem Ojciec Valley wyszedł na ulice, aby poznać odpowiedź. Od jej skromnych początków jako dziecko z Alleytown po jej największe napady jako Catwoman – wszystko zostanie ujawnione. Ponieważ kiedy Ojciec Valley zadaje pytanie, najlepiej odpowiedzieć … ale kiedy już cytuje wersety, módlcie się, aby nie było już dla was za późno. Księga przysłów, 25: 2.
 • BATMAN VOL. 3: GHOST STORIES
 • FUTURE STATE: THE NEXT BATMAN
 • DCEASED: HOPE AT WORLD’S END
 • NIGHTWING #81
  Dick Grayson wymienia swoje kije escrima na szkło powiększające i kapelusz detektywa, by zbadać nową burmistrz Blüdhaven, Melindę Zucco, i dowiedzieć się, jak córka mężczyzny, który zamordował jego rodziców, doszła do władzy w mieście Nightwinga. Ale jego przygoda śledcza zostaje przerwana, gdy staje twarzą w twarz z najbardziej przerażającym złoczyńcą w historii Blüdhaven – HEARTLESS.
 • BATMAN/FORTNITE: ZERO POINT #5
  Batman, Catwoman i nieprawdopodobna banda renegatów Fortnite przedostają się w głąb podziemnego kompleksu Wyspy w desperackim poszukiwaniu ucieczki z nieznanych dotąd w grze obszarów Loop, z sekretami odkrytymi tylko przez największego detektywa świata. Po drodze będą walczyć o swoje życie… odkryją rewelacje dotyczące historii i wewnętrznego funkcjonowania świata Fortnite… i zmierzą się ze zdradą jednego z nich, gdy nasza historia zbliża się do wybuchowego zakończenia!
 • RWBY/JUSTICE LEAGUE #13

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
już za:
dni
1
3
5
godzin
2
1
minut
5
3
sekund
4
9
Kalendarium
Galeria
fb2iwhlvuamuoml 246535395 246042991 catwoman-hunted-4k-2d bw_3x03_12 bw_3x03_11