Znamy już pierwszych członków obsady serialu “Gotham Knights”, którego pilot został zamówiony przez The CW. Fallon Smythe, Tyler DiChiara mają wcielić się w Harper Row i Cullena Row.

Harper Row opisywana jest jako cwana, zgryźliwy i często niedoceniana, niebieskowłosa osoba biseksualna będącą utalentowaną inżynier, która potrafi wszystko naprawić. Ale tym, czego Harper najbardziej pragnie, jest naprawienie zrujnowanego życia jej i jej brata Cullena, jedynej osoby, której ufa.

Cullen Row – po latach ukrywania swojego prawdziwego ja przed agresywnym rodzicem, transpłciowy nastolatek ma dość bycia uprzejmym i miłym. Sprytny i biegły w odczytywaniu ludzkiej natury Cullen jest gotowy do toczenia własnych bitew.

Akcja serialu ma się rozgrywać po zamordowaniu Bruce’a Wayne’a, kiedy jego zbuntowany adoptowany syn zawiera nieprawdopodobny sojusz z dziećmi wrogów Batmana, gdy wszyscy są wrabiani w zabicie Mrocznego Rycerza. Jako najbardziej poszukiwani przestępcy w mieście, ta zbuntowana banda odmieńców musi walczyć, by oczyścić swoje imiona. Ale Gotham bez Mrocznego Rycerza, który by je chronił, staje się najbardziej niebezpiecznym miejscem w historii. Jednak nadzieja nadchodzi z najbardziej nieoczekiwanych miejsc, ponieważ ta drużyna niedopasowanych zbiegów stanie się następną generacją zbawicieli.

Źródło: Variety

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
8
minut
2
4
sekund
1
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):