We wtorek 8 marca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • DETECTIVE COMICS #1056
  Strach na wróble przemierza Wieżę! Dr Jonathan Crane, który niedawno terroryzował Gotham City podczas „Fear State”, jest tylko jednym z wielu nikczemnych mieszkańców Arkham Tower, walczących o pozycję lidera sytuacji z zakładnikami, która rozgrywa się na oczach wszystkich. Ale gdy ochrona jest słaba, Huntress, Nightwing i Harley Quinn nie mają już tak dużej przewagi liczebnej… na ratunek nadchodzą Batwoman, Batgirls i Tim Drake! Czy Bat-rodzina może uratować niewinnych cywilów, którzy znaleźli się w krzyżowym ogniu? I to nie jedyna pomoc wkraczająca na scenę…
  Chłopiec wprowadza w życie swój plan ww „House of Gotham” część 10! W misji zabicia źródła swojej traumy chłopiec skupia się wyłącznie na Jokerze i Batmanie… dwóch stronach tej samej monety, które w jego umyśle sprawiły mu i całemu miastu tylko ból. Plus: Batgirl, nikczemna sprzeczka i kolejny krok w kierunku katastrofy dla Jima Gordona!
 • BATGIRLS #4
  Batgirls mają wystarczająco dużo dowodów, aby zdemaskować Tutora za jego zbrodnie: jego podziemną galerię sztuki skradzionych towarów. Ale czy Steph zostanie ponownie wciągnięta w hipnotyczny trans, jak ostatnim razem? W międzyczasie przygotuj się na magiczne księgarnie, scenę walki, a na dodatek Babs zostaje zaproszona na… randkę… z byłym? Ponadto: pierwszy występ nowego złoczyńcy SPELLBINDERA!
 • BATMAN: URBAN LEGENDS #13
  John Constantine wkracza do walki, aby pomóc Batmanowi i Zatannie w ich mistycznych nieszczęściach, ale czy tylko jeszcze bardziej zaszkodzi? W ostatnim rozdziale „ Eternity ” Christopher Freeman staje twarzą w twarz z brutalnym zabójcą, aby pomóc rozwiązać morderstwo sprzed dziesięcioleci… czy przeżyje? Ace the Bat-Hound prowadzi swoją grupę DC Super-Pets—Mertona, złodziejską wiewiórkę Lil’ Nutz i Ursa, rosyjskiego niedźwiedzia — gdy w końcu uwalniają się ze złego laboratorium! Ale czy zajdą daleko, nie wiedząc, gdzie przetrzymywany jest Batman?
 • ROBINS #6
  Gry się skończyły, a pułapki Jenny Wren w końcu pojawiły się wokół Robinów! Czy Cudowni Chłopcy zdołają odkryć prawdę o powiązaniach Jenny z Batmanem, czy też prawdziwy pierwszy Robin raz na zawsze rozerwie Bat-rodzinę nietoperzy?
 • FUTURE STATE: GOTHAM #11
  Trwa kolejny szał Next Jokera ! W Gotham City rozpętuje się piekło, gdy Jason Todd, znany również jako Peacekeeper Red, werbuje Next Batmana i Huntera Panic do walki z Next Jokerem o życie … Tobiasa Whale’a? Dodatkowo Talia wykonuje ruch, który na zawsze zmieni Nightwinga!
 • I AM BATMAN #7
 • THE JOKER #13
  Vengeance spędziła swoje krótkie życie czekając na moment, w którym mogłaby zabić Jokera, ale wie, że jeśli spełni swój program zostanie wciągnięta z powrotem w niewolę przerażających Knightfallen z Santa Prisca. Jim Gordon może być jej jedynym ratunkiem, ale objawienie bliskie jego sercu może skierować go na mroczniejszą ścieżkę. Taką, od której nie będzie odwrotu…
  Dodatkowo: Proces stulecia w Gotham City zaczyna dobiegać końca i nikt nie będzie zadowolony z wyników… z wyjątkiem jednej Alexis Kaye, a.k a. Punchline!
 • SUPERMAN: SON OF KAL-EL #9
  Crossover Superman/Nightwing crossover część 2 z 2!
 • THE BATMAN & SCOOBY-DOO MYSTERIES #12
 • JUSTICE LEAGUE VS. THE LEGION OF SUPER-HEROES #2
 • NEW TEEN TITANS VOL. 13
 • TEEN TITANS ACADEMY VOL. 1: X MARKS THE SPOTŹródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
6
godzin
1
8
minut
2
0
sekund
4
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):