Forum
Już wkrótce
  • “Batman Detective Comics. Zgaduj-zgadula i inne opowieści. Tom 4” - 06 mar 2024,
  • "Nieskończony Kryzys: Zemsta i sumienie" (WKDCBiZ) - 27 mar 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 1"Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 1 - 10 kwi 2024,

Dzisiaj nakładem wydawnictwa Egmont do sprzedaży trafiły komiksy “Dceased. Martwa planeta” (204 strony, 89,99 zł) oraz powieść graficzna dla dzieci “DC Liga Super-Pets: Wielka psota” (144 strony, 39,99 zł).

“Dceased. Martwa planeta”

Minęło pięć lat od wydarzeń opisanych w albumie „DCEased – Nieumarli w świecie DC”, kiedy na świecie wybuchła epidemia spowodowana równaniem antyżycia. Ci, którzy przeżyli, zostali ewakuowani i zamieszkali na Ziemi-2. Wszystko się zmieniło, gdy nowa Liga Sprawiedliwości otrzymała wezwanie z Ziemi. Czy na tej martwej planecie nadal może istnieć życie? Liga, dowodzona przez Damiana Wayne’a, Jona Kenta i Cassie Sandsmark – nowych Batmana, Supermana i Wonder Woman – musi wrócić do domu. Kto lub co czyha na nieustraszonych bohaterów?
Autorzy bestsellerów z listy „New York Timesa” Tom Taylor („Injustice”, „Suicide Squad. Zła krew”) i Trevor Hairsine („Judge Dredd”) powracają, aby opowiedzieć kolejny rozdział tej niezwykłej sagi! Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w amerykańskich zeszytach „DCeased: Dead Planet” #1–7.

Scenarzysta: Tom Taylor
Ilustrator: Trevor Hairsine
Tłumacz: Tomasz Sidorkiewicz
Typ oprawy: twarda
Data premiery: 13.07.2022
Liczba stron: 204
Wymiary: 17.0×26.0cm
Cena: 89,99 zł

“DC Liga Super-Pets: Wielka psota”

Członkowie Ligi Super-Pets uwielbiają spędzać czas w towarzystwie swoich dwunożnych przyjaciół, jednak nie mogą znaleźć z nimi wspólnego języka. Ludzie zwyczajnie ich nie rozumieją! Pewnego dnia do Metropolis trafia Mister Mxyzptlk (magiczny chochlik z piątego wymiaru) – siewca chaosu i zniszczenia. Liga Sprawiedliwości wpada w jego pułapkę. Na ratunek rusza Liga Super-Pets! Nasi czworonożni bohaterowie muszą znaleźć sposób na pokrzyżowanie planów złośliwego chochlika i ocalenie miasta przed zniszczeniem. Niestety w tym celu będą musieli poprosić o wsparcie swojego największego wroga…

Akcja komiksu „DC Liga Super-Pets: Wielka Psota” rozpoczyna się bezpośrednio po wydarzeniach przedstawionych w filmie „DC Liga Super-Pets”.

Scenarzysta: Heath Corson
Ilustrator: Bobby Timony
Tłumacz: Mateusz Lis
Typ oprawy: miękka
Liczba stron: 144
Wymiary: 14.0×21.0cm
Data premiery: 13.07.2022
Cena: 39,99 zł

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Najlepszy okładka (Golden & Silver Age):

Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"