W listopadzie w USA do sprzedaży trafi pierwszy numer nowej miniserii “Batman & The Joker: The Deadly Duo”. By przybliżyć fanom nową historią za którą odpowiada Marc Silvestri przygotowano specjalny zwiastun.

Joker zrobi wszystko, aby odzyskać Harley Quinn po tym, jak uprowadził ją dziwny i tajemniczy sprawca. Ale kto? Tajemnicze, podobne do Jokera stworzenia krążą po ulicach Gotham, zbierając odcięte głowy i nikt nie wie dlaczego. Jim Gordon zaginął, a po otrzymaniu paczki zawierającej zakrwawiony kawałek komisarza policji Gotham, Batman zdaje sobie sprawę, że musi zrobić wszystko, aby go uratować. Ale jak? Kiedy Joker proponuje niełatwy sojusz z Batmanem, odpowiedzi na te pytania stają się jasne — i wstrząsną Gotham City i Bat-rodziną do głębi! Ta skrupulatnie opracowana opowieść o najbardziej zabójczym duecie Mrocznego Rycerza wprowadzi cię w ponure i twarde Gotham, którą mógł ci przynieść tylko Marc Silvestri.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Dla mnie? Koncepcja wzięta z Batman Biały Rycerze szczególnie w końcowym Team upie. Rysunku mają za dużo tych linii… jakby lata 90 nigdy nas nie opuściły. Okładka jest okropna, edage lordowy pomysł Black Lable wydaje się ciekawym polem do eksperymentów ale robi się coraz bardziej nastawiony na jakieś krew i flaki niż rozważania czy ciekawe scenariusze dla bohaterów.

za
dni
1
2
6
godzin
0
8
minut
5
9
sekund
4
4
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):