W rozmowie z Extra TV, Colin Farrell ujawnił nowe informacje na temat serialu “The Penguin”. Akcja spin-offa “The Batman” ma się rozpocząć tydzień po zakończeniu wydarzeń z filmu

„Udało mi się przeczytać scenariusz pierwszego odcinka, którego akcja ma miejsce tydzień po wydarzeniach z “Batmana”. W pierwszej scenie widzimy stopy mojego bohatera moje stopy, brodzące w tę i z powrotem w zalanym biurze Falcone’a.”

„[Scenariusz] jest piękny. Jest tak dobrze napisany. Lauren LeFranc wykonała niezwykłą robotę. Odpowiada za całość. Jest niesamowita i jest to bardzo ekscytująca perspektywa”.

Zdjęcia do “The Penguin” mają rozpocząć się na początku 2023 roku. Produkcja zadebiutuje na platformie HBO Max.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Może dadzą sceny z przeszłości gdzie Oswald wyglądał lepiej 🙂
No i nowe postacie może Henri Ducard, Ed Fyers, John Diggle, Adrian Chase, Vic Sage, Ignatius Oglivy, Tobias Whale, Brick, Blockbuster zwłaszcza że Bludhaven wprowadzili w The Batman do tego Trybunał Sów, 9 Circle handel ludźmi w tym pedofilia

Dziecko… posłuchaj, ja wiem że dla ciebie Handel ludźmi, pedofilia brzmi mrocznie i Edgy ale trochę szacunku dla realnego problemu realnych ludzi. Bo zniżanie tego do listy rzeczy które chce zobaczyć obok fikcyjnych postaci z komisków dla nastolatków to jest żałosne.

Drażliwy temat nie wszystkim pasuje zwłaszcza elitom w tym z Hollywood trzeba uciekać w dziecinadę, głupotę
W komiksach się tak nie oszczędzają nawet dają światy post apokaliptyczne
P.S. Nadal chcą zatrudniać J. Guna chociaż w kościele to piętnują 🙂

Czego w “[…] trochę szacunku dla realnego problemu realnych ludzi” nie rozumiesz? Pedofilia i handel ludźmi, a światy postapokaliptyczne to całkowicie różne rzeczy. Jakoś wątpię, żeby jacykolwiek widzowie mieli traumę po przeżyciu apokalipsy, ale na pewno mogą być wśród nich ofiary pedofilii czy handlu ludźmi. To, co uchodzi w komiksach niekonicznie powinno być przedstawione na dużym ekranie. Wreszcie nie wiem, co rozumiesz przez uciekanie się w dziecinadę i głupotę, ostatni Batman był zdecydowanie poważny i dojrzały, mimo braku R-ki, czy wspomiania o takich obrzydliwych tematach o wspomniałeś. Zachowaj swoje fantazje dla jakiegoś fanfika dla dorosłych.

za
dni
1
3
7
godzin
0
0
minut
4
9
sekund
0
3
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):