Wszystko wskazuje, że Warner Bros. Discovery znalazło osoby, które odpowiadać będzie produkcje z bohaterami DC. Weterani branży James Gunn i Peter Safran, zostali współprzewodniczącymi i dyrektorami generalnymi DC Studios. Nadzorować ogólny kreatywny kierunek DC Universe w filmach, telewizji i animacjach pod jednym szyldem.

Gunn i Safran będą podlegać Davidowi Zaslavowi, prezesowi i dyrektorowi generalnemu Warner Bros. Discovery, i będą ściśle współpracować z Mikem De Lucą i Pam Abdy, współprzewodniczącymi i dyrektorami generalnymi Warner Bros. Film Group. Nominacje wejdą w życie 1 listopada.

Gunn skupi się na kreatywnej stronie, podczas gdy Safran skupi się na biznesowej i produkcyjnej stronie.

„DC ma jedną z najbardziej rozrywkowych, potężnych i kultowych postaci na świecie i jestem podekscytowany, że wyjątkowe i uzupełniające się talenty Jamesa i Petera dołączają do naszego światowej klasy zespołu i nadzorują kreatywne kierownictwo fabularnego uniwersum DC Ich wieloletnie doświadczenie w tworzeniu filmów, bliskie więzi ze społecznością kreatywną i udokumentowane osiągnięcia u fanów ekscytujących superbohaterów na całym świecie sprawiają, że mają wyjątkowe kwalifikacje do opracowania długoterminowej strategii obejmującej film, telewizję i animację oraz przeniesienia tej kultowej serii na kolejny poziom kreatywnego opowiadania historii”, powiedział Zaslav.

„Jesteśmy zaszczyceni, że możemy być sternikami tych postaci DC, które kochamy, odkąd byliśmy dziećmi” – stwierdzili w oświadczeniu Gunn i Safran. „Nie możemy się doczekać współpracy z najbardziej utalentowanymi scenarzystami, reżyserami i aktorami na świecie, aby stworzyć zintegrowany, wielowarstwowy wszechświat, który nadal pozwala na indywidualną ekspresję zaangażowanych twórców. Nasze zaangażowanie w Supermana, Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Harley Quinn i resztę postaci DC równa się jedynie naszemu zaangażowaniu w cudowne ludzkie możliwości, które reprezentują te postacie. Cieszymy się, że możemy ożywić kinowe doświadczenie na całym świecie, opowiadając jedne z największych, najpiękniejszych i najwspanialszych historii, jakie kiedykolwiek opowiedziano”.

Źródła: Deadline, THR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

James Gunn ma obecnie 56 lat a na tym zdjęciu wygląda jakby miał 70 ciekawe dlaczego. W DC nie odniósł żadnych sukcesów The S Squad, Peacemaker to porażki z postaci typu Vigilante zrobiono błazna, jest to też odzwierciedlenie jego umysłu tak samo jak twitty.
Wiadomo kto rządzi USA przez lata wspierali nazistów w tym banderowców ale to się kończy USA to bankrut a pchanie Gunna na jakieś stanowisko jeszcze bardziej obnaży jak nisko upadli można to tuszować gadkami o fanbojach Zaka Snydera, Rosyjskiej agenturze, takie pudrowanie trupa

Chyba tylko ty w komentarzu do niewinnego posta o filmach potrafisz wrzucić wątki polityczne i oskarżenia o nazizm. Zejdź na ziemię, odklejeńcu.

Na ziemię już zszedłem dawno temu jeśli idzie o USA, Hollywood …
Przemysł filmowy to też polityka, biznes
Wystarczy sprawdzić kim są James Gunn, David Zaslav
Jest na Wikipedii
Twitty Jamesa Gunna do tego jego powiązania, Huston Huddleston itp itd. Nawet na You Tube można znaleźć są zdjęcia, opisy po angielsku.
Wystarczy poszukać

No co tam pisza na tej wiki o Gunnie? Bo nie widzę za bardzo.

za
dni
1
3
1
godzin
1
1
minut
4
3
sekund
2
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):