We wtorek 15 listopada w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN – ONE BAD DAY: MR. FREEZE #1
  Wracając do początków Mrocznego Rycerza w Gotham City: Batman i Robin, Dick Grayson, stawiają czoła najzimniejszej zimie, jaką Gotham City kiedykolwiek widziało. Zima tak mroźna, że Mr Freeze, Victor Fries, nie potrzebuje już swojego kombinezonu zabezpieczającego, aby przetrwać; jest w żywiole, w którym może się rozwijać. Robin współczuje Mr. Freeze’owi, Freeze chce tylko uratować swoją żonę Norę, ale Batman ostrzega Robina, by nie okazywał współczucia Victorowi Friesowi. To człowiek, który już dawno zdecydował o swoim losie i nie zasługuje na nasze ciepło. A tej zimy… pokaże swoją prawdziwą niegodziwość i moc. Potężny, kreatywny zespół składający się z bestsellerowego scenarzysty GERRY’EGO DUGGANA (X-Men, Deadpool, Arkham Manor) i MATTEO SCALERA (WHITE KNIGHT PREZENTY: HARLEY QUINN, Black Science) przedstawia najbardziej mroźną historię Mr. Freeze’a.
 • BATMAN/SUPERMAN: WORLD’S FINEST #9
  Batman i Superman chcą wyszkolić nowego, tajemniczego bohatera, Boya Thundera… ale co to jest w ciemności? Cichy dźwięk… brzmi jak śmiech? O o. Joker jest tutaj i ma własne plany dotyczące supermocnego pomocnika! Niech ktoś ukryje wszystkie łomy, szybko!
 • CATWOMAN #49
 • DARK CRISIS: WORLDS WITHOUT A JUSTICE LEAGUE – BATMAN #1
  Kiedy Pariah i jego siły Wielkiej Ciemności zniszczyli najpotężniejszych superbohaterów wszech czasów, wszelka nadzieja została utracona… aż do teraz. Aby zasilić swoją broń wojenną, Pariah schwytał każdego członka Ligi Sprawiedliwości i uwięził ich na światach dostosowanych do każdego ich marzenia i pragnienia… podczas gdy same planety powoli pożerają ich mieszkańców. Batman utknął w pętli, w której największy detektyw musi rozwiązać zagadkę własnej egzystencji! Dodatkowo odkryj tajemnice świata Zatanny w tym ostatnim epickim rozdziale sagi ŚWIATA BEZ LIGI SPRAWIEDLIWOŚCI!
 • GCPD: THE BLUE WALL #2
  Komisarz GCPD Renee Montoya dokonuje nieprzyjemnego odkrycia na temat jednego z jej najnowszych rekrutów, który wymyka się co raz bardziej, sprawiając, że przestrzeganie prawa w mieście takim jak Gotham jest jeszcze trudniejsze niż zwykle. Tymczasem oficer Wells stara się zapewnić stabilność i bezpieczeństwo swoim zwolnionym warunkowo… ale wydaje się, że sprawom przeznaczone są komplikacje dla mocno obciążonego kuratora.
 • NIGHTWING #98
  Nightwing spotyka Nite-Mite’a! (i Bitewinga i Oracle i Daniele Di Nicuolo!) Zgadza się, ten wścibski Nite-Mite wyskoczył z piątego wymiaru, a po przeczytaniu Siedmiu Tajemnic przejechał autostopem z Di Nicuolo do naszej serii Nightwing! Zaufaj nam, nie będziesz chciał tego przegapić.
 • DARK CRISIS: YOUNG JUSTICE #6
 • DC VS. VAMPIRES: ALL-OUT WAR #5
 • TITANS UNITED: BLOODPACT #3
 • ARKHAM CITY – THE ORDER OF THE WORLD
 • YOUNG JUSTICE BOOK SIX

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
8
godzin
0
9
minut
0
3
sekund
5
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):