Prime 1 Studio przygotowało kolejną statuetkę dla fanów Batmana. We współpracy z Blitzway w ramach serii Museum Masterline Series do sprzedaży trafi skautka Catwoman (Michelle Pfeiffer) w skali 1:3.

Prime 1 Studio i Blitzway przekroczyły wszelkie oczekiwania i dostarczyły najbardziej oszałamiająco dokładnego obrazu Catwoman (Michelle Pfeiffer) z filmu “Powrót Batmana” z 1992 roku!

Catwoman to jeden z najbardziej znanych złoczyńców w galerii łotrów Batmana. A interpretacja “Batman Returns” jest jej najsłynniejszą wersją! Ubrana w obcisły lateks i uzbrojona w niszczycielski bicz, Catwoman była nie do odparcia dla Batmana i wszystkich jej fanów!

Prime 1 Studio i Blitzway osiągnęli to, co niewiarygodne: ten dokładny obraz filmowego wizerunku Catwoman jest niesamowitym widokiem. Od góry do dołu ta interpretacja Catwoman jest idealna: od jej błyszczącego kostiumu z lateksu z białymi szwami, przez jej piękny, subtelny uśmiech, po jej skromnie niebezpieczną pozę… ta statuetką Catwoman jest jedyną, którą trzeba mieć!

Mierząca 75 cm statuetka Catwoman w skali 1:3 stoi na postumencie włazu kanalizacyjnym ulicami inspirowanym Gotham City i wita podświetlonym LED napisem „HELLO THERE”.

Osoby zamawiający w przedsprzedaży z oficjalnego sklepu internetowego lub od autoryzowanego sprzedawcy: otrzymują figurkę Miss Kitty, kota Seliny Kyle, którą można umieścić obok niej na podstawie.

Koszt statuetki to $1 299,00.

Źródło: Prime1Studio

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Dat Ass!

za
dni
1
2
8
godzin
0
7
minut
3
0
sekund
0
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):