We wtorek 27 grudnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • THE RIDDLER: YEAR ONE #2
  Paul Dano kontynuuje opowieść o pochodzeniu postaci, w którą wcielił się w “Batmanie” Matta Reevesa. Gdy błyskotliwy księgowy sądowy Edward Nashton podąża tropem nielegalnych płatności i firm-przykrywek, trzymanie się własnego rozsądku staje się coraz trudniejsze. Niepokojące wspomnienia z dzieciństwa, które obejmują obsesję na punkcie Thomasa Wayne’a, grożą wykolejeniem. Tymczasem jego śledztwo skupia się na ludzkim trybiku niskiego poziomu w machinie przestępczej, co prowadzi go do szokującego wniosku, który może narazić jego własne życie.
 • BATMAN: BEYOND THE WHITE KNIGHT #7
  Po dziwnym wypadku Derek Powers został przemieniony w super-złoczyńcę Blighta! Dzięki swoim metaludzkim zdolnościom jest potężniejszy niż kiedykolwiek i to tylko kwestia czasu, zanim Gotham stanie się na zawsze jego. Rządy rodziny Wayne’ów dobiegną końca, chyba że ich spadkobierca, Bruce, i jego rodzina bohaterów wymyślą sposób na pokonanie Powersa. Dowiedz się, co czeka Neo-Gotham w tym ekscytującym, przedostatnim numerze!
 • BATMAN: GOTHAM KNIGHTS – GILDED CITY #3
  W XIX wiecznym Gotham City Runaway obudził się w podziemnym laboratorium Court of Owls! Ale kiedy do walki wkracza nowy, dość dziki sojusznik, Runaway staje w obliczu wielowiekowej tajemnicy. Tymczasem w teraźniejszości Nightwing i Robin zostają rzuceni w wir, gdy walczą z oszalałymi ofiarami Golden Iris Virus… w opuszczonym parku rozrywki!
 • BATMAN: THE AUDIO ADVENTURES #4
 • DETECTIVE COMICS #1067
  Mr Freeze spotyka Azmera, jedną z demonicznych istot terroryzujących nikczemną podziemną sieć Gotham, a następnie Mr Freeze składa Mrocznemu Detektywowi ofertę, której nie może odrzucić . Następnie obrońca wilkołaka Orgham daje Dwóm Twarzom jeszcze jedną szansę, by powiedzieć mu, kim jest Batman. W dodatkowej historii przespaceruj się po umyśle Dwóch Twarzy i Harveya Denta, gdy próbują przeprowadzić potajemną rozmowę poza słuchającymi uszami tajemniczego cienia prześladującego ich w tej przestrzeni nad głową…
 • DC VS. VAMPIRES #12
  Finałowy numer bestsellerowej serii zakończy się hukiem i jękiem! Green Arrow poprowadzi ostatnią szarżę ludzkości z kopalni krwi w Smallville. Misja Supergirl, aby wydostać się z tego świata, dobiega końca. I to Batgirl kontra Nightwing dla losu całej planety — stawka nie może być większa, ponieważ przyszłość ludzkości jest zagrożona!
 • DC: MECH #6
 • HARLEY QUINN #25
 • PUNCHLINE: THE GOTHAM GAME #3
 • TIM DRAKE: ROBIN #4
  Bernard został porwany i tylko jedna osoba może go uratować: jego chłopak, Tim Drake! Dodatkowo, Gotham Marina nadal jest celem niepokojów politycznych i szeregu dziwacznych zbrodni. Z każdą częścią życia Tima, która wydaje się gotowa do wybuchu, czy młody detektyw może rozwiązać sprawę swojego uprowadzonego adoratora, zanim będzie za późno?
 • TALES FROM EARTH-6: A CELEBRATION OF STAN LEE #1
  Ponad 20 lat temu Stan Lee na nowo wyobraził sobie całe DC Universe. Przestępca, który stał się nocnym wojownikiem o sprawiedliwość, czempionka z brazylijskiej Amazonii, międzygalaktyczny stróż prawa, i pojawi się jeszcze więcej twórczych pomysłów Stana z pomocą Michaela Uslana. Aby uczcić 100. urodziny legendarnej ikony komiksu, zanurz się w 10 nowych przygód z jego wersją uniwersum DC! Batman mierzy się z nowym, nikczemnym zagrożeniem, Chokerem! Zielona Latarnia kopie głęboko, gdy Nekron przybywa, by pochłonąć Drzewo Świata! Liga Sprawiedliwości łączy siły ze znajomą twarzą, aby uratować sytuację! Shazam zapuszcza się do ściśle tajnej placówki, aby zmierzyć się z oszałamiającym (i włamującym się do mózgu) wrogiem! Flash wykorzystuje swoje zdolności do zaginania czasu, aby spróbować odwrócić tragedie z przeszłości, ale może przy tym pozbawić siebie mocy! Następuje chaos, gdy Wonder Woman zostaje redaktorem National Exposer!
 • BATMAN: SHADOWS OF THE BAT: HOUSE OF GOTHAM
 • BATMAN: SHADOWS OF THE BAT: THE TOWER
 • NIGHTWING VOL. 2: GET GRAYSON



Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
7
minut
1
1
sekund
1
8
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):