Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Do regularnej obsady “Gotham Knights” dołączyli Ethan Embry i Sunny Mabre, będący w życiu prywatnym małżeństwem. Również w serialu zagrają męża i żonę, Arthura i Crystal Brownów.

Mabrey po raz pierwszy pojawi się w 5. odcinku jako Crystal Brown. Elegancka i przyciągająca wzrok, żona lokalnego celebryty. Crystal emanuje naturalną charyzmą gotową do pracy przed kamerą. Jednak dla najbliższych Crystal w jednej chwili jest ciepła jak słońce, a w następnej brutalnie lodowata, ponieważ walczy z sekretnym uzależnieniem, które może zrujnować życie całej jej rodziny.

Embry zadebiutuje w 6. odcinku w roli Arthura Browna. Skrupulatnego i ekscentrycznego gospodarza teleturnieju w stylu Va banque. Arthur jest zawsze najmądrzejszą osobą w pokoju — i o tym wie. Na pierwszy rzut oka jest czarujący i z perfekcyjną fryzurą, ma duże oczekiwania co do swojej córki, jedynej osoby, która dorównuje mu intelektem. Ale pod powierzchnią czai się ciemna strona, a Arthur bardzo uważa, aby życie osobiste jego rodziny nie stało się publiczną pożywką, nawet jeśli oznacza to złamanie kilku zasad.

W komiksach Arthur Brown był złoczyńcą znanym jako Cluemaster. Znaczącą rolę w serialu odegra też postać Stephanie Brown (Spoiler) w którą wcieli się Anna Lore.

Premiera “Gotham Knights” 14 marca.

Źródło: Deadline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):