We wtorek 10 stycznia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN & THE JOKER: THE DEADLY DUO #3
  Sojusz Mrocznego Rycerza i Księcia Zbrodni zaczął się chwiejnie, ale teraz wydaje się, że został całkowicie rozbity. Batman uwięził Jokera w Batcave, desperacko szukając odpowiedzi na temat zarówno zniknięcia Jima Gordona, jak i dziwnych, genetycznie zmodyfikowanych humanoidalnych potworów zbierających głowy w Gotham. Ale kiedy jedna z próbek tkanek tych potworów ożywa, Batman staje twarzą w twarz ze stworzeniem, którego nawet największy detektyw na świecie nie w pełni rozumie, i może nie mieć wyboru, jak tylko wznowić współpracę ze swoim największym wrogiem.
 • BATMAN INCORPORATED #4
  Batman Inc. zostało pokonane. Ghost-Maker jest zdany na siebie i znajduje się na celowniku przyjaciela, który stał się wrogiem, gdy ujawniane zostają kolejne sekrety, a plany Phantom-One wreszcie zostają ujawnione! Czy Ghost-Maker został wymanewrowany… czy uczeń naprawdę stał się mistrzem? Nie będziesz chciał przegapić ekscytującego przedostatniego numeru „No More Teachers”.
 • BATMAN: THE ADVENTURES CONTINUE SEASON THREE #1
  Alan Burnett i Paul Dini ponownie powracają do świata Batman: The Animated Series! Ktoś bierze na cel Muscle teraz, gdy jest zamknięty Blackgate. Z jego głębokimi powiązaniami z przestępczym światkiem Gotham, najgorsi złoczyńcy chcą jego głowy, zanim wyda ich policji! Batman będzie musiał go chronić, ale czy Mroczny Rycerz domyśli się, skąd nadejdzie następny atak?
 • BATMAN: URBAN LEGENDS #23
  Już jest ostatni numerze przełomowej antologii! Dwuczęściowa historia Jamala Campbella z Nightwingiem dobiega końca. Batman musi pokonać Time Commander, aby przywrócić Wayne’ów do ich czasów. Pierwsza klasa absolwentów Arkham Academy decyduje o ich losie i przyszłym przebiegu! W retrospekcji z początków kadencji Dicka Graysona jako Robina musi on uratować życie Batmana. OSTATNI NUMER.
 • I AM BATMAN #17
  Po wstrząsających rewelacjach z poprzedniego numeru Jace musi odłożyć na bok swoją nową gorycz wobec ojca i uratować matkę. Ale Jace nie robi tego sam. Gotowa czy nie, Tiff zostaje najnowszym bohaterem Nowego Jorku.
 • LAZARUS PLANET: ALPHA #1
  Po wybuchowych (dosłownie) wydarzeniach “Batman vs. Robin #4” erupcja wulkana Lazarus, wyrzuciła niebezpieczne i transformujące chemikalia do ziemskiej atmosfery! Gdy te chmury deszczu spadają na planetę, ludzie na całym świecie zaczynają rozwijać dziwne nowe zdolności, obserwują zmianę ich już niezwykłych zdolności i są świadkami chaosu, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyło DCU! To do Damiana Wayne’a należy wysłanie wiadomości o nieszczęściu do każdego, kto jeszcze je odbiera: udajcie się do ruin Hall of Justice i pomóżcie ocalić świat! Poison Ivy, Power Girl, Cyborg, Batman i inni odpowiadają na wezwanie… ale dlaczego los całego życia, jakie znamy, może spoczywać w rękach… Monkey Prince?
 • SUICIDE SQUAD: BLAZE
 • THE BATMAN & SCOOBY-DOO MYSTERIES #4
  Batman nie może być wszędzie na raz, więc gdy upiorny problem w Gotham pojawia w pobliskim Beach City ekipa Scooby’ego zaczyna bawić się w turystów. Ale kiedy akcja staje się straszna, potrzebują Mrocznego Rycerza, aby wyruszyć z nimi na plażę!

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
0
godzin
2
2
minut
4
4
sekund
1
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):