Już 31 stycznia na Spotify zadebiutuje nowy podcast “Harley Quinn and The Joker: Sound Mind”. O tym jak w roli Harley Quinn wypada Christina Ricci można przekonać się już teraz za sprawą udostępnionej zapowiedzi 7 odcinkowej audycji.

Twórcą podcastu jest Eli Horowitz (“Homecoming”). W pozostałych rolach usłyszeć będzie można Billy’ego Magnussena (Joker) oraz Justina Hartleya (Bruce Wayne). W obsadzie znaleźli się również Amy Sedaris (“The Mandalorian”, “At Home With Amy Sedaris”) jako ciotka Harleen, Rose; Andre Royo (“Empire”, “The Spectacular Now”) jako Arnold Wesker aka The Ventriloquist; Stephen Root (“Barry”, “King of the Hill”) jako szef Harleen, Grunfeld; Fred Melamed (“Barry”, “WandaVision”) jako współpracownik, Bob; Mary Holland (“Senior Year”) jako Margaret Pye aka aka Magpie; oraz Elias Koteas (“Goliath”, “Chicago PD”) jako ojciec Harleen, Nicky Quinzel.

Słyszeliśmy historię pochodzenia Harley Quinn — tę, w której została wmanipulowana w bycie zachwyconą, szaloną kochanką Jokera. Ale co, jeśli to kryje się za tym coś więcej? Co jeśli istnieje Gotham City, w którym Harley pozwoliła Jokerowi uwierzyć, że go kocha, aby dostać to, czego potrzebowała? Kiedy poznajemy dr Harleen Quinzel, jest świeżo po ukończeniu szkoły, nową psycholog w Arkham Asylum, zdeterminowaną, pomagać pacjentom, których jej koledzy spisali na straty. Ale jej tata jest chory i potrzebuje kosztownej operacji ratującej życie, na którą Harleen nie stać. Kiedy więc spotyka „Pacjenta J”, wyjątkowego przestępcę, który wmanipuluje wszystkimi oprócz niej, Harleen podejmuje brzemienną w skutki decyzję: wykorzystuje swój związek z Jokerem, aby uzyskać to, czego potrzebuje – co prowadzi ich oboje na niebezpieczną ścieżkę która zmieni ich wszystkich: Bruce’a Wayne’a – i Gotham City – na zawsze.

Źródło: Spotify

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
9
minut
5
0
sekund
5
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):