18 marca dotychczasowy kanał Boomerang zostanie zastąpiony przez Cartoonito. Z tej okazji przez 9 dni aż do 26 marca ramówkę nowej stacji przejmie serial animowany dla najmłodszych “Batwheels”.

Zapnij pasy i dołącz do Batwheels oraz superbohaterów uniwersum DC – Batmana, Robina i Batgirl, którzy razem bronią Gotham City przed złoczyńcami! Premiera już 18 marca na kanale Cartoonito.

Batwheels to pierwszy w historii uniwersum DC serial dla przedszkolaków. Pełna akcji i przygód kreskówka łączy w sobie dwie ulubione motywy małych dzieci – superbohaterów i pojazdy! To Batwheels – niesamowita grupa obdarzonych supermocą pojazdów walczących z przestępczością, broniących Gotham City wraz z zastępami superbohaterów DC.

Powołane do życia przez Batkomputer, aby pomóc w obronie Gotham City, bohaterskie Batwheels są wrzucone w przezabawne sytuacje, ucząc się jednocześnie ważnych lekcji życia. Batwheels muszą radzić sobie z wyzwaniami związanymi z byciem nowopowstałą superdrużyną i przedstawiają najmłodszym widzom wartości takie jak przyjaźń, współpraca i odpowiedzialność.

Źródło: satinfo24.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
9
godzin
2
0
minut
4
4
sekund
3
4
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):