We wtorek 11 kwietnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

  • BATMAN: THE ADVENTURES CONTINUE – SEASON THREE #4
    Ciąg dalszy tragicznej historii Straightmana w drugiej części „Crack-Up”! Niezbyt zabawny pomocnik Jokera jest zdeterminowany, by się zemścić i przybył na próg nikczemnego lekarza, który zniekształcił jego umysł, Hugo Strange’a. Tymczasem Batman natrafia na tajemniczego wroga, którego łączy dziwny i nieoczekiwany związek z Straightmanem.
  • BATMAN: INCORPORATED #7
    Nikt nie jest bezpieczny, gdy profesor Pyg kontynuuje swoją wojenną ścieżkę przez Gotham. Tymczasem Ghost-Maker ma w garści najgorsze, co Gotham ma do zaoferowania i musi zdecydować, czy dotrzymać obietnicy złożonej Bruce’owi, czy zakończyć ich terror — na dobre. Czy Batman Inc. znajdzie Pyga na czas, by ocalić miasto? Czy Ghost-Maker wróci do swoich starych zwyczajów? Gościnnie wystąpili Nightwing, Batgirl, Robin i inni bohaterowie Gotham. A jakby tego było mało — droga do Joker Inc. zaczyna się tutaj!
  • THE BATMAN & SCOOBY-DOO MYSTERIES #7
  • MULTIVERSITY: HARLEY SCREWS UP THE DCU #2
    Harley staje twarzą w twarz z najbardziej nieoczekiwanym sojusznikiem — sobą! Ale kim jest ta dziwna kopia Quinn i co, robi na tej dziwnej, alternatywnej Ziemi, pozbawionej bohaterów i opanowanej przez wersje Starro’d wszystkich najlepszych przyjaciół Harleya? (Oto podpowiedź: ma to coś wspólnego z tym, że Harley schrzaniła DCU.)

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
0
godzin
2
1
minut
4
9
sekund
0
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):