We wtorek 6 czerwca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN #136
  Failsafe i Red Mask na zawsze zmienili Batmana, a Gotham nie jest tak przyjazne jak kiedyś. Czy Batman może im przypomnieć, kim jest? Czy może przypomnieć… Catwoman?
  Przyszłość Bat-komiksów zaczyna się tutaj, a świat wszystkich wkrótce eksploduje!
 • DARK KNIGHTS OF STEEL #11
  W przedostatnim rozdziale Trójca zjednoczyła się pod sztandarem nadziei, gdy wyruszają na wojnę z zagrożeniem ze strony Białych Marsjan! Ale jak głęboko zdrada złamała niepewny sojusz? Czy można odłożyć na bok gorzkie różnice, aby uratować planetę?
 • THE JOKER: THE MAN WHO STOPPED LAUGHING #9
  Co jest duże i przerażające i żyje w kanałach? W Gotham City możliwości jest wiele. Ale Joker idzie na wojnę z największym i najstraszniejszym ze wszystkich — Killer Croc! Poza tym Red Hood ma upaść w więzieniu Blackgate… a jego jedyną nadzieją na przeżycie może być ktoś z jego przeszłości.
 • THE JOKER: UNCOVERED #1 (ONE SHOT)
  Zwyrodnialcy, dziwaki i dranie, oto wasz wujek Joker. Wiesz, że sztuka może pochodzić z wielu miejsc. A największa sztuka dotyczy naprawdę nikczemnych ludzi, takich jak ja. W tym duchu powinieneś kupić The Joker: Uncovered, aby zobaczyć, jak morderczy rząd największych na świecie artystów komiksowych umieszcza mój piękny wizerunek na dziesiątkach wspaniałych wariantów okładek, zebranych w jednym miejscu po raz pierwszy. Rozwiń trochę swój umysł i przyjrzyj się dobrej sztuce.
 • POISON IVY #13
  Z pewnością nie ma nic lepszego niż romantyczna noc z ukochaną na bagnach, która sprawi, że ślinka cieknie. Nadchodzi świt nowego dnia, gdy Pamela Isley wraca do Harley i Gotham City z zakochaną Janet z HR. Napięcie jest tak duże, że można by je ciąć śrubą łodzi!
 • BATMAN FORTRESS HC
 • HISTORY OF THE DC UNIVERSE HC
 • NIGHTWING (2021) TP VOL 01 LEAPING INTO THE LIGHT

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
7
godzin
0
0
minut
2
7
sekund
4
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):