Dzisiaj do sprzedaży trafił 49. tom Wielkiej Kolekcji Komiksów “Legion Samobójców: Kopniak w zęby” w cenie 44,99 zł (w prenumeracie 39,99 zł). Kolejny komiks związany z Batmanem – “Batman: Killer Croc powstaje” – będzie można kupić 16 sierpnia.

Poznajcie początki serii Legion Samobójców z okresu New 52, gdy gromada nieokiełznanych przestępców i niezrównoważonych psychopatów zostaje zwerbowana, aby utworzyć nową odsłonę zespołu superzłoczyńców, który ma sprostać najbardziej nieprawdopodobnym i jak zawsze śmiertelnie niebezpiecznym zagrożeniom. Do szefowej całego projektu Amandy Waller i jej podopiecznego Deadshota dołączają El Diablo, Black Spider, King Shark, a przede wszystkim nieprzewidywalna Harley Quinn, której obecność w ekipie spowoduje całą serię niekoniecznie fortunnych zdarzeń.

Scenarzysta i producent telewizyjny Adam Glass (Nie z tego świata, Z zimnej strefy) oraz rysownicy Federico Dallocchio (Earth 2: Society),Cliff Richards (Projekt OMAC) i Clayton Henry (Batman/Superman) przedstawiają historie, które pomogły podnieść Harley Quinn i Legion Samobójców do rangi supergwiazd i uczynić z nich prawdziwe legendy, którymi są do dziś.

Autorzy: Adam Glass
Rysunki: Federico Dallocchio, Cliff Richards, Clayton Henry

Liczba stron: 184

Tom zawiera: Suicide Squad #1–8

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
0
godzin
2
2
minut
4
5
sekund
4
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):