We wtorek 18 lipca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN: WHITE KNIGHT PRESENTS – GENERATION JOKER #3
  Powrót Jokerzów! Zainspirowany wyczynami Clown Prince of Crime, ten uliczny gang jest gotowy do szturmu na Neo Gotham. Ale najpierw potrzebują świeżej krwi… dzieci Jokera! Czy Jackie i Bryce zajmą należne im miejsce w przestępczym półświatku? Nie, jeśli ich matka, Harley Quinn, i jej nowy sojusznik, Neo-Joker, mają coś do powiedzenia w tej sprawie!
 • BATMAN/SUPERMAN: WORLD’S FINEST #17
  A.I. wojny światowej osiąga swój punkt kulminacyjny, gościnnie występuje dziesiątki bohaterów DC w wojnie przeciwko Newmazo i jego maszynom, która zadecyduje o losie ludzkości – i położy podwaliny po wątki, które wkrótce pojawią się na łamach serii “Shazam!”
 • HARLEY QUINN: BLACK + WHITE + REDDER #1
  W tej całkowicie nowej limitowanej serii składającej się z sześciu numerów największe talenty z branży komiksowej opowiadają zupełnie nowe historie Harley Quinn, pokazane w charakterystycznej czerni i bieli, z czerwonymi elementami w każdej z nich. W debiutanckim numerze scenarzysta Chip Zdarsky (“Batman”) łączy siły z artystą Kevinem Maguirem (“Justice League”), aby wysłać Harley i Poison Ivy w głąb Fortecy Samotności Supermana, podczas gdy Leah Williams (“Marvel’s X-Terminators”, “Amazing Mary Jane”) dołącza do artystki Natachy Bustos (“DC POWER: A Celebration”), aby snuć historię z przeszłości Harley, gimnastyczki pragnącej zemsty!
  Aktor Paul Scheer (“Black Monday”, “Veep”, “The League”) dołącza do współscenarzysty/producenta Nicka Giovannettiego (“Impractical Jokers”, “Far Cry New Dawn”, “Marvel’s Cosmic Ghost Rider”) i rysownika Toma Reilly’ego (“Marvel’s X-Men: Snapshots”, “Morbius: Bond of Blood”, “Thor”, “The Immortal Hulk”) w historii łączącej Harley z Gaggym Gagsworthem, oryginalnym pomocnikiem Jokera. Ta dwójka bierze udział w napadzie wartym ryzyka… Jeśli na wystarczająco długi czas zdołają odłożyć na bok swoją zemstę!
 • KNIGHT TERRORS: CATWOMAN #1
  Catwoman zamordowała Valmonta, mężczyznę, którego kochała, aby ocalić drugiego mężczyznę, którego kochała, Batmana. Złamała jedyną zasadę Batmana, a on nigdy jej tego nie wybaczy, ale Selina modli się do Sister Zero o przebaczenie i obudzenie się z Krainy Koszmarów.
 • KNIGHT TERRORS: NIGHTWING #1
  Dick budzi się w więzieniu, koszmar staje się rzeczywistością: zamordował kogoś, kogo kocha! A jedyną rzeczą, która sprawia, że jest jeszcze gorzej , jest nawiedzająca go przeszłość w postaci humanoidalnych świń grających postacie z jego dzieciństwa w Haly’s Circus, scena po scenie, prowadząca do nocy śmierci jego rodziców. Batgirls próbują pomóc Nightwingowi dowiedzieć się, kto go wrobił (lub dlaczego kogoś zabił!), ale to jego koledzy z celi i inni złoczyńcy w więzieniu mogą pomóc mu rozwiązać zagadkę.
 • KNIGHT TERRORS: PUNCHLINE #1
  Alexis Kaye, znana również jako Punchline, nie ma obaw… a przynajmniej chce, żebyś w to uwierzył! Zostaną z niej wyciągnięte w koszmarnym świecie, w którym jest ścigana, a ona będzie zmuszona stawić czoła swojemu najgłębszemu, najmroczniejszemu koszmarowi w stylu prawdziwego horroru!
 • TALES OF THE TITANS #1
 • BATMAN ARKHAM CATWOMAN TP
 • BATMAN ONE BAD DAY CATWOMAN HC
 • JOKER PRESENTS A PUZZLEBOX TP
 • YOUNG JUSTICE TARGETS TP

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
1
godzin
1
0
minut
4
4
sekund
2
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):