Już 8 grudnia do sprzedaży trafi “Batman Beyond: Original Soundtrack, Vol. 1” od Dynamic Music Partners. Wydanie zawierać będzie 95 utworów wybranych specjalnie i starannie z pierwszych 13 odcinków serialu.

“Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani faktem, że ścieżka dźwiękowa Batman Beyond stała się rzeczywistością po latach próśb fanów!” – powiedział kompozytor Kristopher Carter. “To było niesamowite doświadczenie, móc powrócić do naszej pracy nad Batman Beyond po tylu latach”.

„Muzyka z Batman Beyond została wyprodukowana jak płyta… kilka dni nagrywania, dogrywania i miksowania” – wyjaśnił kompozytor Michael McCuistion. „Każde z naszych czterech studiów działało 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu; wykonywaliśmy i produkowaliśmy syntezatory, zniekształcaliśmy sample i graliśmy na elektronicznej perkusji.. Współpracowaliśmy z kilkoma czołowymi muzykami studyjnymi z Los Angeles, którzy grali na żywo na gitarach, basie elektrycznym, perkusji akustycznej i kilku instrumentach orkiestrowych, w tym skrzypcach akustycznych i elektrycznych, wiolonczelach, waltorniach i innych”.

“Ta muzyka brzmi tak samo nowocześnie i mocno jak zawsze” – powiedziała kompozytorka Lolita Ritmanis. “To dla nas ogromna satysfakcja, że możemy włączyć muzykę zmarłej Shirley Walker, naszej mentorki i przyjaciółki. Jej wizja i wytrwałość w zapewnianiu tej serii dla naszego zespołu jest legendarna”.

Źródło: The World’s Finest

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
3
7
godzin
0
1
minut
2
8
sekund
3
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):