Najnowszy animowany serial “Batman: Caped Crusader”, który ostatecznie zadebiutuje w usłudze Amazon Video, będzie się charakteryzował innym podejściem do przemocy niż “Batman: TAS” oraz klimatem rodem z kina noir. Szczegóły na ten temat zdradził jeden ze scenarzystów, Ed Brubaker w wywiadzie dla Comic Book Club.

Ostrzegam was, to coś zupełnie innego niż BTAS. To w dużej mierze rekoncepcja… w PG. Kiedy zaczynaliśmy, powiedziano nam, że możemy zrobić PG-13. Myślałem: “O mój Boże, czy ktoś powie “gów**” w kreskówce o Batmanie?” Ale nie, to nie jest PG-13. To coś zupełnie innego. To coś w rodzaju serialu, który Bruce Timm zawsze chciał zrobić, ale mu nie pozwolili. Jest o wiele więcej sytuacji w której pokazane jest jak różne osoby obrywają. Nie chcę wam spoilerować… wszyscy mnie zabiją, jeśli to powiem, ale to coś w rodzaju noir. To zdecydowanie inne podejście, które mam nadzieję spodoba się, ale myślę, że niektóre rzeczy będą szokujące.

Brubaker zdradził również, że odcinek w którym wprowadzona zostaje postać Renée Montoyi napisał Greg Rucka. Również Halley Gross, znana z pracy nad “The Last of Us” i “Westworld” przygotowałą scenariusz do jednego z odcinków.

Źródło: CinemaBlend

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Super! Już nie mogę się doczekać.

Jak serial będzie mroczniejszy od TASu i Amazon za to odpowiada to szykuje się hit na miarę The Boys i Invincible

za
dni
1
3
4
godzin
1
7
minut
2
0
sekund
4
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):