Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Mennica Gdańska we współpracy z Warner Bros. Discovery Global Consumer Products, wydała monetę z Batmanem (wersja z filmu “The Batman”). Przygotowano jedynie 300 egzemplarzy.

Moneta Batman to wyjątkowy numizmat o wadze 2 uncji, wykonany ze srebra próby 999. Zachwyca nie tylko ultrawysokim reliefem o grubości 2,7 mm, ale także unikalnym wykorzystaniem druku UV, który dodaje głębi i tajemniczości.

Na rewersie monety znajduje się wizerunek Batmana, wpatrującego się w horyzont pełen wyzwań. To nie tylko uznanie dla Batmana, lecz także ikoniczna motywacja do stawiania czoła trudnościom. Jedynie 300 sztuk na cały świat, czyni ten numizmat prawdziwym skarbem.

Moneta z wizerunkiem Mrocznego Rycerza to nie tylko małe dzieło sztuki, lecz również ukłon w stronę kultowej ikony popkultury. Mroczny rycerz Gotham, oddający sprawiedliwość nawet w mrokach nocy, jest tu odzwierciedleniem postawy, którą warto się kierować. “Gdy świat potrzebuje bohatera, a noc staje się czarna jak smoła, Batman wyrusza na ratunek.

Źródło: Mennica Gdańska

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):