We wtorek 27 lutego w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • THE PENGUIN #7
  W szokującym drugim rozdziale opowieści o pierwszym spotkaniu Batmana i Pingwina, nastąpiła dramatyczna zmiana w ich relacji… czy Cobblepot jest gotowy, by stanąć oko w oko z Mrocznym Rycerzem? A może jest już dwa ruchy do przodu?
 • BATMAN: THE BRAVE AND THE BOLD #10
  Gotham Academy powraca na sesję w pierwszej części ekscytującej trzyczęściowej przygody Batmana autorstwa Karla Kerschla, w której gościnnie występują Maps Mizoguchi i Tristan Grey! Kirk Langstrom, dawniej Man-Bat, teraz od lat wolny od swojego serum, uczy w Gotham Academy. Ale Man-Bat zagraża miastu. Czy dr Langstrom wrócił do nałogu, czy też istnieje głębszy, o wiele bardziej złowieszczy plan?
  Ponadto przygotuj się na spisek, który może rozwiązać tylko Lois Lane, opowieść o porywającej przygodzie z Artemis w roli głównej oraz opowieść Batman Black & White od Dana Wattersa i Ricardo Lópeza Ortiza!
 • DETECTIVE COMICS #1082
  “Elegy of Sand” trwa, a halucynacyjna wędrówka Batmana przez pustynię między światami staje się coraz bardziej niebezpieczna, gdy staje twarzą w twarz z… cóż, będziesz musiał po prostu poczekać i dowiedzieć się. Tymczasem w Gotham kwitnie dziwna utopia, gdy Orghamowie nadal hipnotyzują opinię publiczną, aby uwierzyła, że Batman nigdy nie istniał. A ponieważ to miasto bez rycerza kwitnie, należy zapytać… czy Gotham kiedykolwiek potrzebowało Batmana?
 • HARLEY QUINN #37
 • ABSOLUTE DARK KNIGHT HC (2024 EDITION)
 • KNIGHT TERRORS KNOCTURNAL CREATURES HC
 • ZERO HOUR CRISIS IN TIME OMNIBUS HC (2024 EDITION)

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
3
6
godzin
1
8
minut
4
8
sekund
2
3
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):