W marcu do sprzedaży w USA trafi pierwszy numer sześcioczęściowej miniserii “Batman: Dark Age”, którego twórcy przedstawią origin bohatera na tle prawdziwych wydarzeń. Już teraz można zapoznać się z przykładowymi stronami z “Batman: Dark Age #1”.

Mark Russell, Mike Allred i Laura Allred stworzyli niepowtarzalne spojrzenie na Człowieka ze Stali w nominowanym do nagrody Eisnera komiksie “Superman: Space Age”. Wprowadzili jednego z fundamentalnych superbohaterów DC w realne wydarzenia historyczne i kulturowe lat 60. XX wieku. 26 marca ten sam zespół ma zamiar dostarczyć równie wyjątkowe spojrzenie na Batmana w swojej nowej serii komiksowej “Batman: Dark Age”.

W tej niezwykłej historii pochodzenia czytelnicy będą świadkami przemiany Bruce’a Wayne’a, ulubionego syna Gotham City, w jego obrońcę, ukształtowanego przez miasto w chaosie, zmierzającym ku przepowiedzianej zagładzie. Dzięki zdolnym opowiadaczom historii, jakimi są Russell, Allredowie i Laura Allred, Gotham City ożywa jak nigdy dotąd, pełne ikonicznych postaci, które przez lata kochały i nienawidziły Batmana. W “Batman: Dark Age” fani mają okazję zobaczyć Batmana jako postać w amerykańskiej historii, walczącego o sprawiedliwość w szalonym świecie.

Źródło: DC.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
2
6
godzin
0
5
minut
0
8
sekund
0
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):