Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Dzisiaj do sprzedaży trafił 69. tom Wielkiej Kolekcji Komiksów “Nieskończony Kryzys: Zemsta i sumienie” w cenie 49,99 zł (w prenumeracie 44,99 zł). Kolejny komiks związany z Batmanem – “JLA – Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy” – będzie można kupić 24 kwietnia.

Podczas gdy Multiwersum DC ogarnia coraz większy zamęt. Stowarzyszenie Sprawiedliwości i Liga Sprawiedliwości także muszą stawić czoła poważnym zagrożeniom. W przypadku JSA przybiera ono postać byłego towarzysza z drużyny Spectre’a, który rozpoczął mordercza krucjatę mająca na celu unicestwienie całej magii w Multiwersum. Z kolei niebezpieczeństwo zagrażające Lidze Sprawiedliwości nadciąga z przeszłości, a jest nim sekret, który może doprowadzić do rozpadu ekipy superbohaterów. Drogi obydwu zespołów wiodą do “Nieskończonego Kryzysu”…


W niniejszym tomie prezentujemy opowieści “Czarna zemsta” oraz “Kryzys sumienia”, czyli dwie kluczowe miniserie autorstwa Geoffa Johnsa (“Nieskończony kryzys”, “Stargirl”) i Allana Heinberga (“Wonder Woman”, “Young Avengers”). Łączące się z crossoverem “Nieskończony Kryzys”.

Autorzy: Geoff Johns
Rysunki: Don Kramer, Leonardo Kirk, Stephen Sadowksi, David López, Allan Heinberg, Chris Batista

Liczba stron: 224

Tom zawiera: JSA #73-76; JLA #115-119

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):