Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Colin Farrell w rozmowie z HeyUGuys ponownie zapewnił, że serial “Pingwin” będzie bardzo brutalny, a pokazana przemoc podchodzić będzie pod kategorie wiekową R.

“Mnóstwo przemocy, skrajny mrok i człowiek oraz wielka walka, by wspiąć się na szczyt. W Gotham jest teraz władza do zdobycia. To mroczne. Lauren LeFranc ze swoim zespołem scenarzystów… napisała osiem niezwykłych odcinków. Mam na myśli naprawdę odważne rzeczy. Nie mogłem uwierzyć, że poszło to w tak mroczną stronę. To będzie solidna kategoria R.”

Natomiast w wywiadzie dla Entertainment Tonight opowiedział o wyzwaniu związanym z charakteryzacją na potrzeby roli Pingwina i o zasłudze charakteryzatora Mike’a Marino.

“Nigdy nie miałem mniejszej odpowiedzialności za postać, którą grałem, niż ta. Po prostu, ten serial nie istniałby, gdyby nie Mike Marino, który stworzył jego wizerunek”.

Cały proces przemiany w Oswalda zajmował 3 godziny.

“To były trzy godziny w fotelu każdego ranka. Co jest w porządku, ponieważ uwielbiam ekipę, która przy tym pracowała. Byli ludzie, którzy robili brwi w Los Angeles i następnie je nam wysyłali je. Był też ktoś, kto robił zęby i był cały zastęp ludzi, którzy zebrali się, aby to stworzyć. Potrzeba było wielu osób. Uwielbiałem nad tym pracować. To było niesamowite.”

Źródła: HeyUGuys, Entertainment Tonight

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):