DC Comics postanowiło przygotować kontynuację alternatywnego zakończenia historii z “Batman #428”, w której to Jason Todd przeżył wybuch bomby Jokera. “From the DC Vault: Death in the Family: Robin Lives! #1” opowie historie o tym, co działo się z byłym Robinem podczas i po jego powrocie do zdrowia po tych wydarzeniach.

Nowy rozdział do tej historii dodadzą scenarzysta J.M. DeMatteis i artysta Rick Leonardi. “From the DC Vault: Death in the Family: Robin Lives! #1” trafi do sprzedaży 10 lipca.

“Kontynuowanie tej klasycznej i kontrowersyjnej historii oraz podążanie śladami Jima Starlina i Jima Aparo, dwóch twórców, których bardzo podziwiam, było zarówno wyzwaniem, jak i radością” – powiedział DeMatteis. “To świetna okazja, aby opowiedzieć historię, pełną akcji, ale także tak, która bardzo głęboko zagłębia się w głowy naszych głównych bohaterów, gdy zastanawiamy się, co by się stało, gdyby Jason Todd przeżył brutalny atak Jokera. A mając takiego mistrza jak Rick Leonardi, który ożywia to wizualnie? Nie mógłbym prosić o nic więcej.”

Leonardi dodał: “Mam nadzieję, że ta seria pozwoli czytelnikom spojrzeć na ścieżkę, której nie wybrali; spojrzenie na alternatywę z Batman #428. Gdy ludzie to przeczytają, być może ten wybór dokonany w tamtych czasach wyda się uzasadniony, a może zobaczymy, że mimo wszystko był to zły wybór.”

Źródło: DC.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
3
4
godzin
1
6
minut
2
6
sekund
1
3
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):