Forum
Już wkrótce
 • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
 • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
 • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
 • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

DC powraca do wydawania w USA premierowych komiksów w środy. 3 lipca do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN #150
  Przełomowy numer z rysunkami legendarnego DENYSA COWANA (The Question) i regularnego rysownika serii JORGE’A JIMÉNEZA! Kiedy dwulicowy oszust odkrywa prawdziwą tożsamość Batmana, staje się najbardziej niebezpiecznym człowiekiem w Gotham City! Czy Batman zdoła go powstrzymać, zanim będzie za późno? Czy w ogóle tego chce?
  Dodatkowo, historia powiązana z Absolute Power autorstwa Chipa Zdarsky’ego i Mike’a Hawthorne’a, w której Batman i Catwoman biorą udział w skoku na Amandę Waller!
 • ABSOLUTE POWER #1
  TRÓJCA ZŁA ZWYCIĘŻYŁA.
  Epickie letnie wydarzenie DC rozpoczyna się z hukiem, ponieważ połączone moce FAILSAFE i BRAINIAC QUEEN w końcu dały możliwość przechwytywania mocy każdego z metaludzi na Ziemi, zarówno superbohatera, jak i superzłoczyńcy. Gdy na ulicach wybucha chaos, a masowa kampania dezinformacyjna wpływa na opinię publiczną, dowódczyni Suicide Squad metodycznie atakuje najpotężniejszych superbohaterów DC i ich sojuszników, zaczynając od Supermana. Ale nawet w tych najciemniejszych godzinach formuje się opór… a BATMAN pragnie zemsty. To szokujący blitzkrieg na całym świecie, który trwa od dziesięcioleci – i ukształtuje bieg Wszechświata DC na nadchodzące lata! Dostarczony przez supergwiazdorskie talenty MARKA WAIDA i DANA MORA – wszystko zaczyna się tutaj!
  Ale pomimo tego wszystkiego, co stoi przed Supermanem, Wonder Woman i innymi metaludźmi DC, formuje się opór, z Batmanem na czele.
 • THE BATMAN & SCOOBY-DOO MYSTERIES (2024) #7
  Nowa toksyna strachu Stracha na Wróble sprawia, że Gotham City jest zbyt przerażone, by funkcjonować! Batman i Mystery Inc. są w stanie odłożyć nieuniknione na chwilę, ale wkrótce również padają ofiarą – z wyjątkiem Kudłatego i Scooby-Doo, którzy wydają się dziwnie odporni. Okazuje się, że bycie przestraszonym ma pewne zalety!
 • BATMAN AND ROBIN AND HOWARD: SUMMER BREAKDOWN #1
 • BIRDS OF PREY #11
 • POISON IVY #24
  Dr Jason Woodrue, Floronic Man (a.k.a. Floro), ułożył talię na swoją korzyść. Ani moce Ivy, ani jej sojusznicy nie wystarczą, by położyć kres Floro i jego diabelskiemu planowi zwrócenia ofiar Ivy przeciwko niej. W miarę jak kończy się czas i jej własny zapas krwi, jedna rzecz staje się oczywista: aby położyć kres epidemii pasożytniczych grzybów, Ophiocordyceps Lamia, Poison Ivy będzie musiała zabić zarówno swojego twórcę, jak i samą siebie.
 • THE BOY WONDER #3
  Przebiegły Tim Drake zawsze był najmądrzejszym z synów Batmana… i najbardziej komfortowym w starciu z najbardziej złowrogimi geniuszami na Ziemi. Damian Wayne nie lubi czuć się przechytrzony – dla niego żadna szyderczo napisana obelga nie może być ostrzejsza niż jego miecz – więc kiedy zostaje zmuszony do infiltracji gali superzłoczyńców wraz z przebiegłym Red Robinem, największym zagrożeniem dla nich dwóch może nie być Lex Luthor, ale własny temperament Damiana!
 • RED HOOD OUTLAWS TP VOL 02

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
7
godzin
1
0
minut
3
4
sekund
5
5


za
dni
8
1
godzin
1
0
minut
3
4
sekund
5
5
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki