Statuetka JokeraKażdy fan Jokera pewnie chciałby mieć taką statuetkę przedstawiającą złoczyńcę z “The Killing Joke”. Statuetka została wykonana w ramach serii ARTFX przez Kotobukiya, która słynie z wielkiej dbałości o szczegóły.

Wyrzeźbiona przez Junnosuke Abe statuetka, w skali 1:6, ma 11 cali wysokości (27,94 cm) i trafi do sprzedaży w maju przyszłego roku.
Czytaj dalej

ClassicHeroes.de przygotowało kilka interesujących publikacji dla fanów “The Dark Knight Rises” i plakatów. Do sprzedaży trafi m.in. limitowana edycja książki z 74 plakatami o wymiarach 8,3 x 11,7 cali (21 x 29,7 cm) przedstawiającymi Batmana, Catwoman, Bane i nawet komisarza Gordona.
Czytaj dalej

Twórcy serialu “South Park” nie raz nawiązywali do postaci Batmana i do filmów z jego udziałem. W najnowszym odcinku pt. “Insecurity” nie zabrakło natomiast aluzji do Bane’a z “The Dark Knight Rises”.

Wśród zapowiedzi Annuali DC Comics na styczeń znalazł się również “Batman and Robin Annual #1” (scen. Peter J. Tomasi rys. Ardian Syaf i Vicente Cifuentes).

Robin zabiera Batmana na niekończące się polowanie po całym świecie za rodzinnymi tajemnicami, które zmienią ich obu na zawsze.
Jeśli myślisz, że znasz Bruce’a Wayne’a… pomyśl jeszcze raz!

Źródło: Blog DCU

Kia we współpracy z DC Entertainment i magazynem RIDES magazine stworzyła nową wersję Optimy inspirowaną Mrocznym Rycerzem, która po raz pierwszy zostanie zaprezentowana publiczności w Time Warner Centre w Nowym Jorku. Szczegóły na temat wyposażenia Kia Optimy wtej wersji znajdziecie pod tym adresem.

Oprócz Batmana “swoich” samochodów doczekają się także inni bohaterowie Justice League (Superman, Wonder Woman, Green Lantern, Flash, Aquaman i Cyborg). Cały projekt jest realizowany w ramach akcji “We Can Be Heroes”, której celem jest walka z głodem w Afryce.

Źródło: star-motoring.com

Tytuł odcinka: "DARKEST"
Pierwsza data emisji: 6 października 2012
Reżyseria: Mel Zwyer
Scenariusz: Jon Weisman
Twoja ocena:

GD Star Rating
loading...
Obsada:
Oded Fehr
Stephanie Lemelin
Eric Lopez
Yuri Lowenthal
Jason Marsden
Jesse McCartney
Danica McKellar
Masasa Moyo
Nolan North
Khary Payton
Kevin Michael Richardson
Jason Spisak
Ra's al Ghul
Tigress
Blue Beetle, Scarab
Icicle Jr., Tommy Terror, Lagoon Boy
Impulse, Ray Palmer
Nightwing
Tuppence Terror, Megan Wheeler
Karen Beecher
Superboy
Aqualad, Black Manta
Mal Duncan
Wally West


Black Manta ma dla swojego syna nową misję: misję, która raz na zawsze udowodni wszystkim po której stronie jest Aqualad!

Zazwyczaj w serialach animowanych wiadomo, że bohaterom nie może się przydarzyć nic złego. Bez względu na kłopoty w jakich się znajdą na końcu i tak wszystko będzie w porządku. W Young Justice twórcy bardzo się starają by widzowie mieli poważne wątpliwości, czy ich faworyci dotrwają cało. Wysadzają nawet w powietrze poniekąd symbol serialu, Mount Justice. Zaskoczeń więc nie brakuje i to właśnie one sprawiają, że ta produkcja jest tak udana.

Kłopoty nie opuszczają Drużyny. Chociaż ciężko już mówić o "Drużynie" bo wielu członków wpadło w ręce wroga. Nightwing prowadzi bardzo niebezpieczną grę, w stylu Batmana, tylko, czy ma dość doświadczenia by wszystko zakończyło się po jego myśli? W ostatnich odcinkach brakuje Mrocznego Rycerza i reszty doświadczonych bohaterów, którzy mogliby zapanować nad sytuacją. Dzięki temu Dick ma jednak znacznie ważniejszą rolę do odegrania.

Darkest to kolejny dobry odcinek, w którym oprócz spektakularnych scen akcji nie zabrakło miejsca na relacje pomiędzy bohaterami, a te nie są już tak idealne jak kiedyś. Co dokładnie widać podczas rozmowy Dicka z Wallym.

Ocena: 4,5 nietoperka

Autor: Q
CIEKAWOSTKI I UWAGI:
  • Tytuł odcinka, "Darkest", to aluzja do powiedzenia "The darkest hour is just before the dawn". Dochodzi do dwóch "mrocznych wydarzeń", porwani zostają Impulse, Blue Beetle oraz Beast Boy i Mount Justice zostaje zniszczona. Wszystkie te wydarzenia mają miejsce w nocy.
  • Icicle Jr. wspomina jak po raz pierwszy spotkał Tuppence Terror, którą była działająca pod przykrywką Miss Martian w odcinku Terrors.
  • Blue Beetle wspomina, że zbieraniem pamiątek zajmuje się teraz Beast Boy, Impulse dodaje zaś, że wcześniej zajmował się tym Kid Flash.
  • Kosmici rozmawiający na temat przyszłości Lagoon Boya porozumiewają się w podobnym języku co kosmici kontrolujący Neutrona w Bloodlines.
  • Beast Boy ogląda w swoim pokoju stary sitcom "Hello, Megan!", w którym występowała jego matka Marie Logan.
  • Kaldur'ahm porównuje urządzenie, które pozwolił zabrać Impulsowi do konia trojańskiego.
  • Icicle Jr. i Tommy Terror ciągle mają urazę do Superboya po wydarzeniach z Terrors.
  • Zapytany z czego jest zrobiony Tommy Terror odpowiada: "snips and snails and puppy dog tails" ("ścinków, ślimaków i ogonów szczeniaczków"). Jest to fragment rymowanki What Are Little Boys Made Of?.
  • W odcinku pojawiają się Beast Boy, Tye Longshadow, Jason Todd, Ted Kord, Tula, Brain, Klarion, Lex Luthor, Queen Bee, Shimmer, Vandal Savage, ale nie mają żadnych kwestii dialogowych.


CYTATY:

Icicle Jr.: I hear he switched sides because of some girl. Which I totally get. If, you know, it's the right girl. Tuppence: Step back, Junior. You're giving me the chills.
Icicle Jr.: But in a good way, right, babe?

Impulse: Souvenir!
Blue Beetle: Souvenirs is Beast Boy's thing, ese.
Impulse: Oh really? I thought it was Kid Flash.

Nightwing: Sorry, no superpowers for your collar to turn off.


           
           
           
           
           


W wyniku błędu użytkownicy ComiXology otrzymali dostęp do okładki 17. numeru “Batmana” przedstawiającej Jokera tańczącego z zakrwawionym kostiumem Batmana.

Autentyczność okładki potwierdził sam Greg Capullo, który w odpowiedzi na pytanie fana napisał tylko “Skąd to masz?”.

Dodatkowo udostępnione zostały również okładki do styczniowych numerów Bat-tytułów związanych z “Death of the Family”, które można obejrzeć pod tym adresem.

Źródło: comicbook.com

Pojawił się pierwszy screenshot przedstawiające Jokera i Green Lanterna z gry “Injustice Gods Among Us”.
Green Lantern i Joker w Injustice: Gods Among Us

Akcja “Injustice: Gods Among Us” rozgrywać się będzie w świecie, w którym granice pomiędzy dobrem i złem zacierają się, a gracze wcielić się będą mogli w bohaterów i złoczyńców, którzy stoczą ze sobą iście epickie bitwy. Walczyć ze sobą będą tacy bohaterowie jak: Batman, Harley Quinn, Solomon Grundy, Superman, Flash i Wonder Woman.

Gra trafi do sprzedaży w kwietniu 2013 na Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U.

Źródło: Joystiq.com

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
1
9
godzin
0
0
minut
1
3
sekund
3
8

Kalendarium

Galeria

38473433233 rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293