Adam DriverWedług wcześniejszych doniesień jednym z głównych kandydatów do roli Nightwinga w “Batman vs. Superman” ma być Adam Driver. W rozmowie z Collider.com aktor stwierdził jednak, że są to tylko plotki. Zaznaczył jednak, że schlebia mu, że wymienia się go jako potencjalnego kandydata oraz, że jest fanem Batmana i Supermana i na pewno nie zmarnowałby takiej okazji, gdyby ją otrzymał.
Czytaj dalej

Eduardo RissoJak podaje serwis Bleeding Cool, podczas brazylijskiego konwentu komiksowego Eduardo Risso (“100 naboi”, “Batman: Rozbite miasto”) zdradził ciekawą informację podczas jednego z wywiadów.  Rysownik poinformował, że pracuje razem z Paulem Dinim (“Batman: The Animated Series”, “Detective Comics”) nad serią komiksową, która będzie wydawana w imprincie Vertigo. Co najciekawsze, ma ona dotyczyć postaci związanej z uniwersum Batmana, lecz Risso nie chciał zdradzić, o kogo dokładnie chodzi.

Batman: The Dark Knight Returns, Part 1W grudniu w HBO swoją telewizyjną premierę będzie miał film animowany “Batman: Mroczny rycerz – Powrót, cz. 1”.

Dawni bohaterowie nie umierają… Oni stają się bardziej mroczni! Nad Gotham City zapada kolejna noc, a z cienia wychodzą przestępcy i łajdacy. Dni chwały Batmana i innych wielkich bohaterów odeszły w zapomnienie; przemoc i rozpacz stały się znakiem nowych czasów. Ale gdy Mroczny rycerz powróci, żaden przestępca nie będzie czuł się bezpiecznie. Zobacz ponadczasową legendę powołaną do życia przez DC Comics, niezapomniane pojedynki, porywające pościgi i obietnicę lepszego jutra dla ludzkości!
Czytaj dalej

Jaimie AlexanderWedług różnych doniesień Jaimie Alexander jest jedną z kandydatek do roli Wonder Woman. Aktorka wcześniej potwierdziła, że miała spotkanie z twórcami “Batman vs. Superman”, ale żadnych szczegółów nie ujawniła. Nawet w rozmowie z Jayem Leno nic zdradziło. Dowiedzieliśmy się natomiast, że aktora w dzieciństwie była wielką fanką Wonder Woman. Oglądała popularny serial telewizyjny i czytała komiksy z Amazonką.
Czytaj dalej

Batman vs. SupermanDaniel Alter, producent pracujący dla Warner Bros i studia Relativity, zamieścił na Twiterze wiadomość, która może zdradzać pewne szczegóły na temat “Batman vs. Superman”.

Nie mogę się doczekać #BatmanvsSuperman.. #batfleck częściowo na emeryturze/nie rozmawia już z Robinem.. kontroluje drony ze swojej bat-jaskini.

O tym, że w filmie Snydera będzie starszy Batman, który według plotek ma od dłuższego czasu nie rozmawiać z Dickiem Graysonem wiedzieliśmy już z wcześniejszych doniesień. Nowością jest zaś wzmianka o dronach. Czyżby to w ten sposób Batman naraził się Supermanowi?

Stosowanie przez Batmana dronów może też oznaczać, że twórcy inspirować się będą “Kingdom Come” Alexa Rossa.

Batman/Superman #1Serwis ComicBookNews.com powołując się na swoje źródła podał kilka nowych plotek dotyczących “Batman vs. Superman”.

Z plotek dotyczących Batmana, Bruce Wayne będzie miał nową dziewczyną, a w jej rolę ma się wcielić Afroamerykanka. Ben Affleck miał już mieć próby z kilkoma aktorkami, by znaleźć odpowiednią kandydatką, tak by pomiędzy aktorami była chemia. Ma to być bowiem poważny związek, a partnerka znać będzie sekretne życie Wayne’a.
Czytaj dalej

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
1
9
godzin
0
6
minut
2
2
sekund
1
5

Kalendarium

Galeria

38473433233 rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293