Na stronach serwisu CBR można się już zapoznać z zapowiedziami Bat-tytułów na listopad 2013.

BATMAN #25BATMAN #25
Scenariusz SCOTT SNYDER
Rysunki GREG CAPULLO i DANNY MIKI
Okładka GREG CAPULLO
1:25 alternatywna okładka KEN HUNT
1:100 B&W alternatywna okładka GREG CAPULLO
W sprzedaży od 13 listopada • 40 pg, FC, $4.99 US • RATED T
Combo pack edition: $5.99 US
BATMAN: ZERO YEAR osiąga nowy poziom, kiedy Riddler pogrąża Gotham City w całkowitych ciemnościach! W tym numerze rozpoczyna się “Dark City” z wytłoczonymi okładkami. Awaria zasilania w ZERO YEAR w tym miesiącu rozprzestrzenia się na inne tytuły, wpływając na bohaterów w całym DC Universe!

Czytaj dalej

ArtKomiks27 września w poznańskiej galerii komiksu Cheap East (ulica Święty Marcin 80/82, Centrum Kultury Zamek) odbędzie się pierwsza wystawa sklepu ArtKomiks, który oferuje swoim klientom oryginalne plansze komiksowe. Wśród prezentowanych okazów fani DC Comics oraz Batmana również będą mogli znaleźć coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy!

Wraz z galerią komiksu Cheap East, w murach Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, mamy przyjemność zaprosić na wystawę “ArtKomiks #1: Komiks amerykański… i nie tylko”.

Nie da się ukryć, że rośnie zainteresowanie komiksem jako formą narracji oraz wyrazu artystycznego; rośnie także ze strony kuratorów wystaw i galerii, gdzie eksponowane są prace, nierzadko oryginalne rysunki, na podstawie których drukowany jest później komiks.

Czytaj dalej

alex_ross_superman_batman_postersOdnośnie wspólnego filmu z udziałem Batmana i Supermana pojawia się tyle sprzecznych doniesień, że do czasu oficjalnego oświadczenia nie można brać niczego za pewnik. Serwis CBN powołując się na swoje źródła w DC Entertainment twierdzi, że w filmie Snydera Batman będzie miał ok. 30-lat, a nie jak sugerowała wcześniejsze doniesienia ok 40.

  • Lex Luthor ma być zaś czarującym biznesmenem i w tej roli Zack Snyder najchętniej widziałby Marka Stronga,
  • David Goyer obecnie pisze pierwszy szkic scenariusza, wg którego akcja filmu ma rozgrywać się rok po wydarzeniach z “Man of Steel”,
  • W filmie ma pojawić się Metropolis i Gotham City, a wśród drugoplanowych bohaterów prawdopodobnie nie zabraknie Alfreda i Gordona.

Źródło: CosmicBookNews

Batman: The Dark Knight ReturnsZacytowanie “The Dark Knight Returns” podczas zapowiedzi powstania wspólnego filmu z udziałem Batmana i Supermana znacząco przełożyło się na sprzedaż miniserii Franka Millera. Sprzedaż cyfrowej wersji wzrosła w lipcu o 161%, co jest rekordowym osiągnięciem. Według Bookscan z podobnym wzrostem zainteresowania spotkało się też tradycyjne wydanie “The Dark Knight Returns”.

Źródło: Variety

już za:
dni
3
8
godzin
0
3
minut
3
8
sekund
2
9

Sonda

Twoja reakcja na kostium Batgirl?

Zobacz wyniki

Kalendarium

Komiksowe Top 5

Galeria

fjijoppauaquzch 272203077 fjev_newuaqgn01 the-batman-poster_5 fjedsmcxeag7nw1 fjedq3fxoamzvrq