Wiele osób wie, że George Miller był bliski nakręcenia filmu o Justice League. Projekt jednak po licznych problemach został odrzucony. Taki sam los spotkał także grę na podstawie filmu, nad którą pracowało studio Double Helix. Zdjęcia z tej anulowanej produkcji można obejrzeć na stronach Shogun Gamer.
Czytaj dalej

Christopher Judge udzielił ostatnio kilku wywiadów w których opowiedział m.in. o swojej pracy przy “The Dark Knight Rises” i perfekcjonizmie Christophera Nolana. Co prawda nie zdradził kogo gra w filmie, ale ujawnił, że wystąpił m.in. w scenie walki, w której udział brał także Joseph Gordon-Levitt, podczas kręcenia której został ranny.

Wywiady z Judge’em można wysłuchać tu i tutaj.

Źródła:
The David Boze Show, BJ Shea’s Geek Nation

Little Orbit wcześniej ogłosiło, że w grze “Young Justice: Legacy” gracze będą mogli się wcielić w Artemis, Aqualada, Kid Flasha, Miss Martian, Robina i Superboya. Dzisiaj wydawca ujawnił szóstkę kolejnych postaci, którymi będzie można zagrać. Są to złoczyńcy: Black Manta, Cheshire, Icicle Jr., Killer Frost, Lex Luthor i Sportmaster.
Czytaj dalej

BATMAN: ODYSSEY #6

Tytuł historii: Batman Odyssey, Part 12
Miesiąc wydania (okładka): Maj 2012 (USA)
W sprzedaży od: 21.03.2012 (USA)
Scenariusz: Neal Adams
Rysunki: Neal Adams
Okładki: Neal Adams
Tusz: Kevin Nowlan, Neal Adams, Josh Adams
Kolor: Moose Baumann
Liternictwo: Dave Sharpe, Cory Adams
Ilość stron: 32

Twoja ocena:

GD Star Rating
loading...

Odlatując na wielkich nietoperzach ze swoimi ukochanymi Batman i Jamroth oraz Robin i Primus zostają zaatakowani przez wielkiego ptaka zwanego “The Roc”. Bohaterom udaje się jednak zapędzić go w obszar, w którym ulatnia się gaz. Eksplozja kończy żywot ptaka, który nie raz terroryzował okolicznych mieszkańców. Po wylądowaniu wszyscy są szczęśliwi, że to już koniec.

Moment. W swojej opowieści Bruce pominął kilka fragmentów, na które uwagę zwraca nieznany mężczyzna słuchający jego opowieści.

Po rozmownie z egipskimi bogami, Batman udaje się w głąb „Rzeki śmierci”, gdzie na swoje drodze natrafia na jednookiego potwora, który jest strażnikiem ścieżki i który ma zdolności telepatyczne i jest przedstawicielem inteligentnej cywilizacji cyklopów. Batman wykorzystuje zdolności przeciwnika na swoją korzyść. Myśli o “Henwayu”, a cyklop nie ma pojęcia, co to znaczy, Bruce zaś szybko się z nim rozprawia włączając oślepiające światło ze swojego pasa. Na pomoc pokonanemu potworowi szybko przybiegają jego żona i syn. Grożąc zabiciem cyklopa, jego rodzina i strażnicy źródła Nilu, zgadzają się dać legendarnemu Batmanowi to po co przybył. Następnie Bruce wspomina swoją walkę z Senseiem, któremu uświadczył, że jest specjalistą w wykonywaniu tego co inni uznają za niemożliwe.

Przykładowe Strony


Opuszczając podziemny świat Batman w rozmowie z Talią wskazuje jej, że to Ra’s al Ghul od samego początku stał za wszystkim.

Jak się okazuje reporterem, któremu swoją niesamowitą historie opowiada Bruce jest Clark Kent. Wayne wyjaśnia, że to Ra’s al Ghul wszystko zaplanował, o czym ten wiedział od początku, ale chciał wziąć udział w tej rozgrywce, by przekonać się czy potrafi zabić.

Po dodarciu do rezydencji Talia od razu “odwdzięcza się” swojemu ojcu, za to, że ten zorganizował jej porwanie i wysłał Batmana, by ten zabił Senseia. Ludzie Senseia, którzy przybywają by porwać Ra’sa zostają jednak pokonani, a Bruce znajduje przy nich notkę, że ostateczne starcie dopiero nastąpi. O tej samej Bat-porze. Na tym samym Bat-kanale.

Autor: Q


Wspominając pierwsze numery tej Batman: Odyssey zastanawiam się jak można było pozwolić by dopuścić do druku coś tak bardzo pokręconego. W ostatnich numerach Adams nawet z rysunkami się specjalnie nie wysila. O czym najlepiej świadczy okładka, które jest lustrzanym odbiciem jednej ze stron. Kreska rysunków jednak cały czas prezentuje się dobrze. Tylko, czemu to wszystko ma służyć? Z wyjaśnień Bruce’a wynika, że ta cała wyprawa do podziemnego świata miała mu uzmysłowić, że w razie zagrożenia jest w stanie zabić i że nie będzie miał z tego powodu wyrzutów sumienia.

Poznajemy też tajemniczego reportera, któremu swoją historie opowiada Wayne. Jest to nie, kto inny tylko Clark “Superman” Kent. Tylko, dlaczego ma on na ręku plasterek, czyżby Bruce zranił go kryptonitowym nożem? Może lepiej nie wnikać w takie szczegóły, bo już wystarczy, że Clark zapragnął bliżej poznać wydarzenia związane z egipskimi bogami.

Na szczęście do końca pozostał już tylko jeden numer do końca tej szaleńczej, pozbawionej jakiegokolwiek sensu odysei. I trzeba mieć tylko nadzieje, żeby Neal nie zaserwował czytelnikom na sam koniec jakiegoś jeszcze bardziej zwariowanego pomysłu.

Ocena: 2 nietoperki

Autor: Q

Chociaż “The Dark Knight Rises” nie miał jeszcze swojej premiery, to już przygotowywane są dodatki do wydań Blu-ray i DVD. Na potrzeby jednego z nich w ubiegły piątek na ulice Burbank wyjechało pięć filmowych Batmobilów. Zdjęcia z parady pojazdów Batmana Legendary Pictures zamieściło na Facebooku, a filmik obejrzeć można pod tym adresem.
Czytaj dalej

Ważne! W rozwinięciu znajduje się sprostowanie do dwóch wiadomości, które wczoraj się pojawiły, tj Polski akcent w „The Dark Knight Rises”! oraz UPDATE! Prawdziwa rola Josepha Gordona-Levitta odkryta! Czytaj dalej

Kto by się tego spodziewał. Na finiszu poprawek do ostatniej części nolanowskiej trylogii okazuje się, że swoją cegiełkę do jej powstania dołoży również nasz rodak.

„The Dark Knight Rises” z polską nuta? Jak najbardziej, i to nie tylko w przenośni ale i dosłownie. Dobrze poinformowane źródła doniosły w dniu wczorajszym, że propozycję współpracy przy tegorocznym letnim hicie otrzymał rodowity Wielkopolanin, dobrze znany w Hollywood laureat Oscara, Jan A.P Kaczmarek. Za zatrudnieniem kompozytora optował nie kto inny jak twórca muzyki do batmańskiej trylogii, Hans Zimmer! Czytaj dalej

Czy Batman nosił w swoim pasie sprej odstraszający rekiny?
Tak

Sprej odstraszający rekiny stał się słynny po scenie z filmu “Batman: The Movie”. Jednak w tym przypadku był on na wyposażeniu Bat-Coptera. Z tego powodu wiele osób uważa, że sprej na rekiny nie należy do wyposażenia, które Batman nosi w swoim pasie. Są jednak w błędzie. W “Batman #117” z 1958 roku, kiedy Batman i Robin trafiają na obcą planetę, Nietoperz wykorzystuje sprej przeciwko rekinom, który miał w swoim pasie.

Źródło: Comics Should Be Good!

Zapewne informacje będą znikać z serwisów internetowych w tempie ekstremalnym, gdyż z pewnością Christopher Nolan nie życzyłby sobie, aby tak istotny aspekt jego najnowszego filmu wyciekł do sieci. W rozwinięciu na odważnych czeka fotka z planu filmowego, która ujawnia tajemniczą i prawdziwą postać, w którą się wciela Joseph Gordon-Levitt. Czytaj dalej

Cartoon Network udostępniło klipy i zdjęcia promujące odcinek “Insecurity” z serialu animowanego “Young Justice”.
Powrót Red Arrowa podkopuje pewność siebie Artemis, kiedy zespół podczas misji wyśledzenia Sportsmastera jest bliski poznania jej najczarniejszych sekretów.
Czytaj dalej

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
0
7
godzin
1
5
minut
5
9
sekund
1
8

Kalendarium

Galeria

38473433233 rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293