ScribblenautsSeria gier “Scribblenauts” to side-scroller, który zadebiutował na konsolach Nintendo DS a czwarty i najświeższy tytuł z serii wydany w 2012 roku pojawił się na Nintendo 3DS, Nintendo Wii U oraz PC. Głównym bohaterem jest Max, który musi zebrać przedmioty zwane starites. Produkcja wyróżniła się mechanizmem, który pozwala wprowadzać do gry przedmioty wpisywane przez gracza.

Serwis IGN poinformował, że dowiedział się ze swoich źródeł o kolejnej części, która nosić ma na chwilę obecną nazwę “Scribblenauts Unmasked” i zawierać bohaterów z DC Comics.

Źródła serwisu donoszą o kilku sytuacjach z produkcji. W jednym poziomie Max będzie musiał przedostać się przez kanały do posiadłości Wayne’ów, lecz przeszkadzać mu będzie głodny Killer Croc. O ile hamburger nie wiele zdziała, tak “wybuchowa” kanapka załatwia sprawę. Całej sytuacji przygląda się Robin, który wprowadza naszego bohatera do miejsca zamieszkania Bruce’a Wayne’a, gdzie jak się okazuje, Batman jest pod wpływem manipulacji Jokera. Ponadto, wychodzi na jaw, że Batgirl została uwięziona w Batcave. Inna sytuacja polega na rozpoznaniu Clayface’a spośród dwóch policjantów. Sprawę załatwia rentgen, lecz wtedy pozostaje kwestia złapania przestępcy. Gdy kajdanki nie dają efektu, lodowy pistolet od razu ratuje sytuację. Poza tym, jedną z lokacji ma być również Atlantyda, gdzie spotkać mamy Aquamana i Black Mante. W grze przewija się także Harley Quinn i Mr Freeze.

Całkiem możliwe, że pewne elementy produkcji 5th Cell mogą się zmienić do czerwca, gdzie nowa odsłona “Scribblenauts” ma zostać zaprezentowana na targach E3. Gra ma ukazać się na Nintendo 3DS, Nintendo Wii U oraz PC.

Teen Titans Go! - Driver’s EdWarner Bros. i Cartoon Network udostępniły zdjęcia i klipy promujące kolejny odcinek “Teen Titans Go!”. Premiera drugiego odcinku serialu, który składać się będzie z historii pt. “Driver’s Ed” i “Dog Hand” 30 kwietnia.
Czytaj dalej

Nowa Justice LeagueKolejne źródła potwierdzają, że poważnym kandydatem do wyreżyserowania “Justice League” jest Zack Snyder. W najnowszym numerze magazynu Empire Zack Snyder oraz Deborah Snyder potwierdzili, że od sukcesu “Man of Steel” zależy czy “Justice Leauge” otrzyma zielone światło. Jeśli tak się stanie to studio zaproponuje wyreżyserowanie twórcy “Watchmen”.

Źródło: HenryCavill.org

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
1
7
godzin
1
4
minut
4
8
sekund
2
4

Kalendarium

Galeria

38473433233 rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293