DETECTIVE COMICS #43W najbliższym czasie czeka nas kolejna zmiana zespołu pracującego nad “Detective Comics“. Francis Manapul poinformował za pośrednictwem Twittera, że razem z Brianem Buccellato opuszczają tytuł, aby poświęcić się innym projektom. Dokładna chwila zmiany nie jest znana, jednak spekuluje się o październiku. Manapul wspomniał, że kolejny story arc będzie pisany przez jego znajomego twórcę, jednak na tym etapie jeszcze nie zdradził, o jakiej osobie jest mowa.

Francis Manapul oraz Brian Buccellato rozpoczęli pracę nad serią przy numerze 30. Poprzednim zespołem był John Layman wraz z Jasonem Fabokem.

Źródło: Gotham Spoilers

Magazyn Entertainment Weekly opublikował okładkę swojego najnowszego numeru, która pokazuje nowe zdjęcia Batman, Supermana i Wonder Woman z “Batman v Superman: Dawn of Justice“! Całość uzupełniają też zupełnie nowe fotki z filmu oraz planu.

Dowiadujemy się dodatkowo, że Zack Snyder planował zasygnalizować fakt istnienia Batmana już w “Man of Steel“. Miało stać się to w ostatniej scenie, gdzie Wayne’owi miano dostarczyć do posiadłości duże ilości kryptonitu. Christopher Nolan oraz David Goyer nie uznali jednak tego pomysłu za dobry.

Ben Affleck z kolei powiedział kilka słów o granym przez niego bohaterze. Batman ma być na granicy całkowitego pochłonięcia przez gniew i stale stawać się coraz bardziej cyniczny i zgorzkniały.

Czytaj dalej

Superman z "Batman v Superman: Dawn of Justice"Już niedługo rozpocznie się największe święto dla fanów komiksów i popkultury. W lipcu odbywa się ponownie San Diego Comic-Con, na którym zobaczymy wiele ogłoszeń oraz prezentacji najbardziej oczekiwanych filmów.

Na kolejnej edycji imprezy nie zabraknie Warner Bros. i DC Comics. O godzinie 19:30 czasu polskiego w sobotę 11 lipca potrwa półtoragodzinny panel w legendarnej hali H poświęcony “Batman v Superman: Dawn of Justice“, gdzie obecni będą Zack Snyder, Ben Affleck, Henry Cavill, Gal GadotAmy Adams, Jesse Eisenberg, Jeremy Irons oraz Holly Hunter. Mają nas czekać także niespodzianki. Wedle nieoficjalnych doniesień, mają nimi być pojawienie się Davida Ayera wraz z aktorami kolejnego filmu DC Comics. Wszyscy mają zaprezentować widzom pierwsze fragmenty “Suicide Squad“.

Źródło: Batman-News

już za:
dni
3
4
godzin
1
6
minut
1
2
sekund
3
7

Sonda

Twoja reakcja na kostium Batgirl?

Zobacz wyniki

Kalendarium

Komiksowe Top 5

Galeria

jnqptfs_sfbssbohf fkgx5anwqaem4wp fkc5d4_xwaqkpqn fkbizkdaiaaowid fkbixdfagaavi7i fkbiwglaaaavxs2