Jason MomoaChociaż oficjalnie nie potwierdzono obecności Aquamana, w którego miałby się wcielić Jason Momoa, w filmie “Batman v Superman: Dawn of Justice”, to Król Atlantydy na pewno wkrótce zagości na dużym ekranie. Warner Bros. ostatnio ogłosiło swoje plany dotyczące premier filmów DC Comics i jednym z nich będzie “Aquaman”. Według The Hollywood Reporter studio zaangażowało dwóch scenarzystów Willa Bealla (“Gangster Squad”) i Kurta Johnstada (“300: Rise of an Empire”), którzy pracują niezależnie od siebie. Kiedy scenariusze zostaną ukończone, producenci wybiorą lepszy tekst.

Joker i Harley z "Batman: Assault on Arkham"Z okazji premiery “Batman: Assault on Arkham” Warner Bros. udostępniło kolejny klip z Suicide Squad oraz nowe zdjęcia. W Polsce DVD „Batman: Atak na Arkham” trafi do sprzedaży 12 września.

Witaj w mrocznym sercu Gotham City. Wznosi się tam Azyl Arkham, który gwałtownie zaludnia się dzikimi i niebezpiecznymi przestępcami. Kiedy Batman przegrywa z Riddlerem, musi zrobić wszystko by odzyskać z Arkham sekretną i bardzo niebezpieczną rzecz. Pomoc przychodzi z nieoczekiwanej strony… Wyrusz w podróż przez mroczne zakamarki kryminalnych umysłów w pełnometrażowym filmie animowanym DC Universe!
Czytaj dalej

Kevin SmithJak pewnie zauważyliście, na naszej stronie nie pojawiło się kilka ostatnich doniesień na temat “Batman v Superman: Dawn of Justice“. Wynikało to z tego, że pochodziły od bardzo wątpliwych serwisów, których doniesienia w większości się nie sprawdzały i nie miały odwzorowania w rzeczywistości. Dziś dowiedzieliśmy się skąd prawdopodobnie mogły pochodzić.

Serwis MovieWeb.com dostał list od anonimowego pracownika Warner Bros., który opisał całkiem ciekawą historię. Okazuje się, że studio przedstawiło wstępny zarys wspólnego filmu z Batmanem i Supermanem Kevinowi Smithowi. Smith to twórca filmowy (napisał m. in. scenariusz do niezrealizowanego filmu z Człowiekiem ze stali), komiksowy (“Batman: Cacophony”), a także prowadzący podcastu Fat Man on Batman i przy okazji bliski przyjaciel Bena Afflecka. W tym momencie zrodził się pewien pomysł. Smith zaproponował Charlesowi Rovenowi oraz Zackowi Snyderowi napisanie fałszywego scenariusza do “Batman v Superman: Dawn of Justice” i rozsyłanie go jako przeciek serwisom plotkarskim, aby wprowadzić dezinformacje i utrzymać w tajemnicy prawdziwe szczegóły filmu. W związku z tym okazuje się, że większość przecieków fabularnych sprzed około 6 miesięcy to informacje pochodzące ze scenariusza Smitha.

Oczywiście powyższa informacja też mogła zrodzić się z fantazji kogoś, kto miał za dużo czasu i chęci, aby tak dobrze spreparować taką nowinę. Jest to jednak bardziej wiarygodne, niż doniesienia serwisów, które od lat podają niesprawdzające się plotki od “poważnych źródeł.”

"Batman, tom 3"Jednej z największych sklepów internetowych z komiksami, Sklep Gildii, opublikował zestawienie najlepiej sprzedających się tytułów czerwca oraz półroczne podsumowanie. W poprzednim miesiącu komiksy z Batmanem zdobyły najsilniejszą pozycję i nie tylko:

1. Batman – Detective Comics Vol. 3: Imperium Pingwina – Egmont
2. Catwoman: Rzymskie wakacje – Mucha Comics

10. Batman – Człowiek, który się śmieje.

Jak natomiast wyglądało całe półrocze?

1. Batman – Śmierć rodziny – Egmont
2. Catwoman: Rzymskie wakacje – Mucha Comics

7. Batman – Detective Comics Vol. 3: Imperium Pingwina

Całe zestawienie znajdziecie pod tym linkiem.

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
1
7
godzin
1
4
minut
4
3
sekund
5
6

Kalendarium

Galeria

38473433233 rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293