Od ostatnich poważnych zmian w wyglądzie BatCave oraz sposobu prezentowanie newsów minęło już sporo czasu. Od dziś główna strona BatCave prezentuje się w zupełnie nowej okazałości dzięki Majkiemu. Zmiany te obecnie dotyczą wyłącznie strony głównej, ale stopniowo nowy wygląd będzie wprowadzany do innych działów.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

10 Responses to Zmiany na BatCave

 • Dom pisze:

  Osobiscie, wyglad strony mi sie nie podoba. Lepiej prezentowal sie stary wyglad, ktory wymiatal. Biala czcionka zlewa się z sidebarem. Drogi Q wierze, ze to nie jest oficjalna wersja strony.

 • Kujaw pisze:

  Zgadzam się z przedmówcą. Beznadziejny dobór kolorów czcionek i tła. Tamta strona była naprawdę świetna, mroczna z wyglądu i wygodna w obsłudze. No i napis BatCave w ogóle nie rzuca sie w oczy. Zmiania nieudana i niepotrzebna. Pozdrawiam

 • Luke pisze:

  Również i mi nie podoba się nowy design strony, jest on zbyt “gęsty” jak dla mnie, nieprzejrzysty, no i męczący dla oczu-więc i ja dopisuje się do powyższego zdania-czy ta zmiana była potrzebna? Poprzedni wygląd strony był naprawdę bardzo dobry.

 • DeltiX pisze:

  Witam,
  Koncepcja bardzo fajna ale wszystko jest zbyt jednolite. Strona się zlewa. Jednym słowem brakuję jej kontrastu. Tło by mogło być prawie że czarne, z lekko widoczną tą betonowo kamienną fakturą. Tak by sprawiało to wrażenie skał wyłaniających się z mroku.
  Rozumiem że zmniejszenie prawej strony menu ma być w jakiś sposób “unowocześnieniem” witryny ale menu u góry strony jest całkowicie niewidoczne. Tła użyte pod kategorie newsów, czy tagi są zbyt jasne. Szedłbym jednak w stronę bardziej ciemniejszych klimatów.

 • Jarek pisze:

  Mi tam sie podoba, typowy batmanowy klimat, mroczny i ciemny. Bardzo dobra robota. Czekam aż cała strona bedzie dostepna z nowym wygladem. Pozdrawiam

 • Big pisze:

  Powiem szczerze, że trochę zlewa się to wszystko i gorzej się czyta.

 • Juby pisze:

  Nie wygląda to źle, poza jednym elementem – logo BC. Poprzednie było oryginalne i zajebiste, a te jest prawie niewidoczne, nie mówiąc już o fatalnie dobranej, mało oryginalnej czcionce tytułu i jego słabym kolorze…

  A, i meni u góry też mogłoby być jakieś wyraźniejsze, bo nikt nowy go nie zauważy (wystarczy zmiana koloru czcionki na biały)…

  To kwestia przyzwyczajenia, ale kilka poprawek i ten wygląd mógłby być najlepszy. Póki co poprzedni wydaje się nie do przebicia (mimo tego, że ten jest “nowocześniejszy”, “klimatyczniejszy” i bardziej dopracowany)…

 • Luke pisze:

  Jeszcze coś… meni jest naprawdę słabo widoczne, ciężko na nie trafić za pierwszym razem. Please, zróbcie coś z tym.
  Jeśli chodzi o kolorystykę-za dużo tu różnych odcieni szarości, brakuje kontrastów no i najlepiej sprawdzającej się czerni-takiej stuprocentowej.
  Pozdrawiam.

 • zdzichu pisze:

  Powiem szczerze, nie podoba mi się, logo znika w szarościach, grafiki poucinane na brzegach, na monitorze 1920×1080 wygląda kiepsko, biały tekst na szarym tle dobrze by się czytało, gdyby był większy odstęp pomiędzy liniami. wpisy przez czarną ramkę, biały tekst na szarym tle, powoduje to mrużenie oczów. Jak już zmieniać, to na coś nowoczesnego, dostosowanego do aktualnych standardów.
  Grafika z topu, szara jak by żałobna, trochę nie tworzy to pełnej kompozycji. od lewej do prawej.
  Ikonki socjalne do zmiany, przyciski typu wyślij to czy sondy też do gruntownej zmiany.
  Dobre zalążki podzielenia treści po lewej, ale już wewnątrz nawrzucane jak leci, no i tło za jasne do białego tekstu.
  Menu u góry totalnie nie widoczne.

 • zdzichu pisze:

  dodam jeszcze, że box z przeczytaj także mógłby być bez szarego tła, wtedy by się nie zlewał z komentarzami, obrazki i tekst pod nimi wystarczająco zwracają uwagę.

The Batman już za:
dni
4
5
2
godzin
1
6
minut
0
0
sekund
5
7
Kalendarium
Galeria
ecfytnlueaiimk6 ebmw8kxxsaehgv5 ebipqjrxkaaqhqz ebipqjrwsay8pu2 103432560 ba