Informacja już nieco spóźniona, lecz zdecydowanie warta wspomnienia. Już od pewnego czasu na rynku dostępny jest najnowszy numer “Komputer Świat Gry Extra – Największe Przeboje“, którego tematem jest “Batman: Arkham City“. W piśmie znajdziemy artykuły: “Wszystko o grze Batman: Arkham City”, “Informacje o grze Gotham City Impostors”, “Oblicza zła w Arkham City”, “Cień strachu: siedemdziesiąt lat Batmana”, 2 plakaty oraz płytę DVD z demem “Batman: Arkham Asylum”, 12 tapetami oraz 7 filmami z “Batman: Arkham City”.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

9 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Mam to od czwartku i odradzam kupno (12 zł w kieszeni). Artykułu słabe i nic w nich nowego, to co na płycie możemy znaleźć w 2 minuty w sieci, a kupiłem to tylko z powodu wielkiego napisu DEMO, bo spodziewałem się wersji demonstracyjnej AC, dopiero w domu zauważyłem, że to AA.

Jedyny plus to plakat.

Jeśli możesz to napisz jak duży jest plakat i co przedstawia??

Plakat to artwork Two-Face’a i ten z Batmanem i Harley.
Też w sumie odradzam kupno, bo nic nowego tam nie ma i kilka drobnych błędów/niejasności w artykule o historii Batmana.

Plakat jest coś około A3 (może ciut większy). Z obu stron mamy grafikę w stylu okładki gry (czyli biała z czerwonymi elementami). Na jednej widać Batmana, do którego gada coś Harley (wypinając sexy dupcię w stronę oglądającego plakat), a z drugiej Two-Face rozdzielający rewolwerem swoją twarz na dwie… twarze. Oto te dwie grafiki:

comment image

comment image

Juby, wielkie dzięki za info.

Napisałem o tym ostatnio, strata kasy:
http://dccomics.com.pl/Artykul/681

Adolf fajny portal, ale kurcze nie umiem czytać tam tekstów. Za szerokie te okno i brak interlinii (1.5) strasznie to utrudnia. Technicznie portal jest ekstra poza tym mankamentem czytania długiego tekstu.
Ps. tutaj na batcave też by się przydało 1.5 interlinii

Masz rację. Nie polecę w dniu primery. Kurier mi przywiezie:D

Świetne komentarze!!
Dzięki za info!!

już za:
dni
2
9
4
godzin
0
9
minut
4
1
sekund
0
7
Kalendarium
Galeria
bw_2x13_11 bw_2x13_10 bw_2x13_09 bw_2x13_08 bw_2x13_07 bw_2x13_06
Komiksowe Top 5