Forum
Już wkrótce
  • Pennyworth 1x09 - 22 Wrz 2019,
  • "Scooby-Doo i Batman: Odważniaki i straszaki" w CN - 22 Wrz 2019, 08:30
  • "Mroczny rycerz powstaje" w TVN7 - 22 Wrz 2019, 21:00
  • "Mroczny rycerz powstaje" w TVN7 - 28 Wrz 2019, 16:25

W wywiadzie dla IGN Scott Snyder zdradza szczegóły na temat crossoveru “Batman’s Night of the Owls”, który w maju rozegra się na łamach: “Batman and Robin”, “Batman: The Dark Knight”, “Catwoman”, “Batwing”, “Red Hood and the Outlaws”, “Nightwing”, “All-Star Western”, “Batgirl” i “Birds of Prey”.

Fakt, że Court of Owls jest głęboko zakorzenione w historii Gotham City pozwoli twórcom innych serii na odkrycie różnych aspektów miasta.

Scotta bardzo interesuje co wymyślą twórcy “All-Star Western”, gdyż jest to jedna z jego ulubionych serii nowego DCU. Widział już natomiast historie, które ukażą się w “Nightwing”, “Batgirl”, “Catwoman”, “Batwing” i uważa, że są świetne.

Wszystkie historie z crossoveru “Night of the Owls” będą samodzielne, tak więc nie będzie trzeba kupować kilku serii by zrozumieć co się dzieje w innych. Nic w tym przypadku nie było wymuszane, dlatego crossover nie dotyczy “Batwoman” i “Detective Comics”, gdyż “Night of the Owls” mogłoby zakłócić to co przygotowali J.H. Williams i Tony Daniel.

Akcja historii “The Fall of the House of Wayne”, która rozpocznie się w “Batman #9”, przedstawi wydarzenia, które doprowadziły do konfliktu Wayne’ów z Court of Owls, kiedy Bruce był bardzo młody. Rozgrywać się będzie przed 30 laty, kiedy opiekunem Wayne Manor był Jarvis, ojciec Alfreda, który uważał, że cała rezydencja skazana jest na zagładę. “The Fall of the House of Wayne” ujawni kilka wstrząsających sekretów, dotyczących związku Wayne’ów z Court of Owls oraz samego Gotham City.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Premiera filmu "Joker" za
dni
1
1
godzin
0
1
minut
4
4
sekund
4
0
Kalendarium
Sonda

Wrażenia po ostatecznym zwiastunie “Jokera”

  • Jest extra! (48%, Głosów: 46)
  • Dobry, chcę więcej (25%, Głosów: 24)
  • Cały czas mam wątpliwości (12%, Głosów: 11)
  • Nic dobrego z tego nie będzie (8%, Głosów: 8)
  • Niezły, ale czegoś brakuje (6%, Głosów: 6)

Głosujących: 95

Galeria
ttgo_vs_tt002 ttgo_vs_tt001 ttgo_vs_tt ee6arh4wkait9oy ee10yczu8aaw8hp ee10ycxvuaawse3
Komiksowe Top 5