Forum
Już wkrótce
  • "Heath Ledger - to ja" w Planete+ - 20 Sty 2018, 20:20
  • "Batman zbawia świat" w TNT - 21 Sty 2018, 08:50
  • "Batman zbawia świat" w TNT - 23 Sty 2018, 14:55
  • Batman – Jestem samobójcą - 24 Sty 2018,

W wywiadzie dla IGN Scott Snyder zdradza szczegóły na temat crossoveru “Batman’s Night of the Owls”, który w maju rozegra się na łamach: “Batman and Robin”, “Batman: The Dark Knight”, “Catwoman”, “Batwing”, “Red Hood and the Outlaws”, “Nightwing”, “All-Star Western”, “Batgirl” i “Birds of Prey”.

Fakt, że Court of Owls jest głęboko zakorzenione w historii Gotham City pozwoli twórcom innych serii na odkrycie różnych aspektów miasta.

Scotta bardzo interesuje co wymyślą twórcy “All-Star Western”, gdyż jest to jedna z jego ulubionych serii nowego DCU. Widział już natomiast historie, które ukażą się w “Nightwing”, “Batgirl”, “Catwoman”, “Batwing” i uważa, że są świetne.

Wszystkie historie z crossoveru “Night of the Owls” będą samodzielne, tak więc nie będzie trzeba kupować kilku serii by zrozumieć co się dzieje w innych. Nic w tym przypadku nie było wymuszane, dlatego crossover nie dotyczy “Batwoman” i “Detective Comics”, gdyż “Night of the Owls” mogłoby zakłócić to co przygotowali J.H. Williams i Tony Daniel.

Akcja historii “The Fall of the House of Wayne”, która rozpocznie się w “Batman #9”, przedstawi wydarzenia, które doprowadziły do konfliktu Wayne’ów z Court of Owls, kiedy Bruce był bardzo młody. Rozgrywać się będzie przed 30 laty, kiedy opiekunem Wayne Manor był Jarvis, ojciec Alfreda, który uważał, że cała rezydencja skazana jest na zagładę. “The Fall of the House of Wayne” ujawni kilka wstrząsających sekretów, dotyczących związku Wayne’ów z Court of Owls oraz samego Gotham City.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W KINACH OD
17 LISTOPADA
Kalendarium
Sonda

Najbardziej oczekiwany film animowany związany z Batmanem w roku 2018

Zobacz wyniki

Galeria
ss_htp_00 suicide-squad-group-costume sshtp-zoom_-_embed_2018 sshtp-waller-and-squad_copy_-_h_2018 sshtp-deadshot_-_embed_2018 sshtp-amanda_waller_-_embed_2018_0
Komiksowe Top 5