Forum
Już wkrótce
  • Gotham 4x15 - 22 Mar 2018,
  • Gotham 4x16 - 29 Mar 2018,
  • "Liga Sprawiedliwości" (DVD/BD/4K) - 04 Kwi 2018,
  • Gotham 4x17 - 05 Kwi 2018,

W ostatnich numerach “Batmana” i “Nightwinga” odkryta została bardzo istotna tajemnica dotycząca Court of Owls. Z tego powodu Newsarama przeprowadziła wywiady ze Scottem Snyderem i Kyle’em Higginsem.

Snyder w “Batman #7” tak jak obiecywał sprawił, że fanom opadły szczęki z wrażenia. Cały pomysł dotyczący tej tajemnicy już wcześniej zaplanował z Higginsem, ale jeszcze wiele zaskakujących sekretów czeka na czytelników.

Uwaga, poniższy tekst bezpośrednio odnosi się do wielkiego sekretu, który został ujawniony w “Batman #7” i “Nightwing #7”.

POKAŻ SPOILER

Jak zapewnia Scott historia nie miała tylko szokować, ale miała pokazać, że Court of Owls nie tylko rządzą Gotham City, ale także, że to czego dokonali w przeszłości, bezpośrednio wpływa na życie bliskich osób Bruce’a.

Więcej na temat samych Talonów zostanie ujawnione w kolejnych numerach. Ale Court of Owls już od prawie 500 lat rekrutują swoich zabójców z cyrków. Wcześniej takie działania się sprawdzały, ale współcześnie mogło to być zbyt ryzykowne, dlatego postanowili wynaleźć substancje, która mogłaby ożywić zmarłych Talonów.

Kyle Higgins potwierdził, że odkrycie dotyczące powiązania Dicka z Court of Owls, otwiera przed bohaterem zupełnie nowe możliwości. Jednak te wielkie zmiany nastąpią dopiero w “Nightwing #9”.

Jeśli podobało wam się “Gates of Gotham”, to powinny wam się spodobać numery “Nightwinga”, które będą częścią crossovera “Night of the Owls”, bowiem będą dotyczyć tych samych czasów.

Higgins zdradził, że już widział 8. numer “Nightwinga”, który uważa za swój ulubiony.

W nadchodzących numerach “Nightwinga” pojawią się odpowiedzi na pytania dotyczące rekrutacji Talonów z cyrku. Czytelni dowiedzą się też jaka była rola Dicka w cyrku. Natomiast w 10. numerze Grayson znajdzie sobie nową pracę i nowe obowiązki.

Źródła: Newsarama (1, 2)

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NA DVD, BLU-RAY i 4K OD
4 KWIETNIA
Kalendarium
Sonda

Którą polską wersję językową "Justice League" na DVD/Blu-ray/4K preferujesz?

Zobacz wyniki

Galeria
9_i3u4msc 8_achlyme 7_onfc5p3 6_qbmcpj8 5_yt0digi 4_ny7f1wb