Kto by się tego spodziewał. Na finiszu poprawek do ostatniej części nolanowskiej trylogii okazuje się, że swoją cegiełkę do jej powstania dołoży również nasz rodak.

„The Dark Knight Rises” z polską nuta? Jak najbardziej, i to nie tylko w przenośni ale i dosłownie. Dobrze poinformowane źródła doniosły w dniu wczorajszym, że propozycję współpracy przy tegorocznym letnim hicie otrzymał rodowity Wielkopolanin, dobrze znany w Hollywood laureat Oscara, Jan A.P Kaczmarek. Za zatrudnieniem kompozytora optował nie kto inny jak twórca muzyki do batmańskiej trylogii, Hans Zimmer!

Soundtrack do ostatniego Batmana jest dziełem praktycznie skończonym – zwierzył się w prywatnej rozmowie dziennikarzowi The Hollywood Reporter Zimmer – jednak wciąż brakuje mi tutaj ostatecznego dopełnienia, jako, że w mojej pracy zawsze dążę do perfekcji. Szczególnie jeśli chodzi o temat muzyczny złej organizacji, na czele której staje Bane. Uznałem, że idealna byłaby tutaj dodatkowa „słowiańska” nuta. Dlatego właśnie zaprosiłem Jana do współpracy.

Obaj kompozytorzy mają pracować przez najbliższe dwa tygodnie, celem nadania fragmentom ścieżki dźwiękowej wspomnianej „słowiańskiej” nuty. Czekamy niecierpliwie na efekty prac a naszemu rodakowi gratulujemy niewątpliwego sukcesu jakim jest współpraca z tak znakomitym kompozytorem jak Hans Zimmer i możliwość wniesienia swojego wkładu w powstanie jednego z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

kolejny primaaprilisowy żarcik 🙂 podziwiam poczucie humoru autorów artykułu 😉

Mam nadzieję, że to nie żart! 🙂

Też na to liczę.

Haha, przez chwilę się nabrałem:D Słowiańska nuta, doooobre:D

już za:
dni
3
7
1
godzin
0
3
minut
5
1
sekund
0
0

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
2
0
godzin
0
3
minut
5
1
sekund
0
0
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02 bw2x06_01 bw2x06_0 vf1321_snyder_opener
Komiksowe Top 5