Wiadomo już kto zastąpi Tony’ego Daniela w “Detective Comics”. Nowym scenarzystą został John Layman, a za warstwę graficzną odpowiadać będzie Jason Fabook. Pierwszy numer od nowych twórców, czyli “Detective Comics #13” trafi do sprzedaży w USA w październiku.

W swoich historiach Layman, dla którego “Detective Comics” będzie debiutem w DC Comics, planuje przyjrzeć się organizacjom przestępczym działającym w Gotham City. Chce pokazać to z perspektywy, która nie była zbyt często stosowana. Oprócz różnorodnych kryminalistów, nie zabraknie rzecz jasna Batmana, który będzie miał do dyspozycji nowe gadżety.

Fabook w warstwie graficznej ma zamiar dać fanom mrocznego i epickiego, Batmana z domieszką art deco w stylu popularnego serialu animowanego. Razem z Laymanem chce, żeby fani, którzy sięgną po “Detective Comics” otrzymali wysokiej jakości historie, pełne tajemnic i zaskakujących zwrotów akcji.

Źródło: Blog DCU

PRZECZYTAJ TAKŻE:

One Response to “Detective Comics” w rękach Laymana i Fabooka

  • BatArt pisze:

    Detective zdecydowanie powinno przedstawiać krótkie kryminalne nowelki, tak jak to było za czasów Diniego. Zobaczymy co pokarzą ci dwaj panowie, chociaż o poziom prac Fabooka jestem raczej spokojny.

The Batman już za:
dni
4
5
3
godzin
1
6
minut
1
4
sekund
4
7
Kalendarium
Galeria
ebmw8kxxsaehgv5 ebipqjrxkaaqhqz ebipqjrwsay8pu2 103432560 ba 943849343455