Już jutro, 6 lipca, nakładem Galapagos Films do sprzedaży trafi DVD z filmem animowanym “Liga Sprawiedliwych: Zagłada”.

Życie Supermana, Wonder Woman, Flasha, Green Lantern, Martian Manhuntera, Cyborga i Batmana zmienia się w jednej chwili, gdy wszyscy razem muszą stawić czoło łotrom, którzy przejęli tajny plan awaryjny na wypadek buntu Ligii Sprawiedliwych przygotowany przez Mrocznego Rycerza.
Liga Sprawiedliwych: Zagłada debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films 6 lipca!


Liga Sprawiedliwych to grupa najwspanialszych superbohaterów i protektorów mieszkańców Ziemi. Lecz według Batmana są to jednocześnie najbardziej niebezpieczni ludzie na całej planecie. Świadomy tego potencjalnego zagrożenia, przez długi czas opracowywał on swój supertajny plan awaryjny, na wypadek gdyby w Lidze doszło kiedyś do buntu. Plan ten został skradziony przez superłotrów. Na jego podstawie, dzięki zawartym w nim informacjom o słabych punktach superbohaterów, Vandal Savage – zdeprawowany, nieśmiertelny i najstarszy człowiek na świecie – uknuł intrygę umożliwiającą skuteczne wyeliminowanie członków Ligii. Przestraszony Bruce Wayne podejmuje kroki mające na celu uratowanie przyjaciół. Liga Sprawiedliwych musi zmierzyć się ze swoimi alter ego.

“Liga Sprawiedliwych: Zagłada” (“Justice League: Doom”) to pełnometrażowy film animowany z 2012 roku w reżyserii Lauren Montgomery, należący do serii DC Universe Animated Original Movies. Jest to luźna adaptacja komiksowego cyklu JLA: Tower of Babel autorstwa Marka Waida.

Film “Liga Sprawiedliwych: Zagłada” pojawi się na DVD 6 lipca 2012 roku. Wydanie DVD to film (74 minuty) w polskiej wersji językowej (lektor/napisy).

DODATKI SPECJALNE:

  • Superman vs. The Elite – zapowiedź kolejnego filmu animowanego DC Universe

Źródło: Galapagos Films

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
3
6
8
godzin
0
7
minut
3
1
sekund
3
9

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
7
godzin
0
7
minut
3
1
sekund
3
9
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02 bw2x06_01 bw2x06_0 vf1321_snyder_opener
Komiksowe Top 5