Forum
Już wkrótce
  • "Batgirl: Najmroczniejsze odbicie" (WKDCBiZ) - 03 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,
  • "Superman: Syn Kal-Ela - Bitwa o Gamorrę. Tom 3" - 14 sie 2024,

Wiadomo już kto zastąpi Tony’ego Daniela w “Detective Comics”. Nowym scenarzystą został John Layman, a za warstwę graficzną odpowiadać będzie Jason Fabook. Pierwszy numer od nowych twórców, czyli “Detective Comics #13” trafi do sprzedaży w USA w październiku.

W swoich historiach Layman, dla którego “Detective Comics” będzie debiutem w DC Comics, planuje przyjrzeć się organizacjom przestępczym działającym w Gotham City. Chce pokazać to z perspektywy, która nie była zbyt często stosowana. Oprócz różnorodnych kryminalistów, nie zabraknie rzecz jasna Batmana, który będzie miał do dyspozycji nowe gadżety.

Fabook w warstwie graficznej ma zamiar dać fanom mrocznego i epickiego, Batmana z domieszką art deco w stylu popularnego serialu animowanego. Razem z Laymanem chce, żeby fani, którzy sięgną po “Detective Comics” otrzymali wysokiej jakości historie, pełne tajemnic i zaskakujących zwrotów akcji.

Źródło: Blog DCU

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Detective zdecydowanie powinno przedstawiać krótkie kryminalne nowelki, tak jak to było za czasów Diniego. Zobaczymy co pokarzą ci dwaj panowie, chociaż o poziom prac Fabooka jestem raczej spokojny.

za
dni
1
0
0
godzin
0
9
minut
0
4
sekund
4
8
Kalendarium
Sonda

Najlepsza filmowa Catwoman

Zobacz wyniki