W “The Dark Knight Rises” w bardzo krótkiej scenie retrospekcji przedstawiono młodego Bane’a, ale jak się okazuje był to tylko drobny fragment nakręconego materiału. W wywiadzie dla magazynu GQ Lindy Hemming opowiedziała m.in. o scenie z młodym Bane’em, która nie znalazła się w ostatecznej wersji filmu Nolana.

Podczas tej sekwencji powinniście zobaczyć jak [Bane] zostaje zraniony. Jedną z podstawowych rzeczy w jego kostiumie jest to, że ma blizny po urazie kręgosłupa. Nawet jeśli nie ma założonej kamizelki kuloodpornej to i tak musi nosić pas biodrowy i szelki. W tej scenie w więzieniu uczy się walczyć, tak jak Bruce Wayne [w “Batman Begins”], i ma na sobie wczesną wersję swojego pasa. Pomaga mu on, ale nie jest to jeszcze ostateczna wersja, którą później nosi. Ma nałożoną także wczesną wersję swojej maski, wszystko jest posklejane… Jest cała sekwencja w której Tom Hardy walczy i jest zarazem obiektem drwin. Ma na sobie łańcuchy i stoi na drewnianych balach podczas, gdy inny go atakują. I w tej scenie ma na sobie bardzo obdartą i prymitywną wersję swojej maski.

Lindy Hemming nie widziała jeszcze ostatecznej wersji “The Dark Knight Rises” i jest zawiedziona, że ta scena z młodym Bane’em została usunięta, ale rozumie, że podczas montażu niektóre sceny są wycinane.

Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

9 Responses to Usunięta scena z młodym Bane’em w prymitywnej masce

The Batman już za:
dni
4
1
2
godzin
2
2
minut
3
1
sekund
2
4
Kalendarium
Galeria
bmsd_still_09-h_2020 e418b61c-c390-4faf eewtippumaazccv eewti-ru0ae6joy eewth4bucaaeamj eewtg9suyae7taf
Komiksowe Top 5