"Batman: Trybunał Sów, tom 1" - okładkaWitajcie w naszym kolejnym konkursie! Tym razem na zwycięzców czekają dwa egzemplarze nowego komiksu z Batmanem wydanym przez Egmont – „Batman. Tom 1: Trybunał Sów”. Jest to tomik, który pozwala nowym czytelnikom wpaść w wir wydarzeń komiksowych przygód Mrocznego Rycerza.

Możliwe są dwie drogi, aby zdobyć komiks. Należy wybrać TYLKO jedną z nich (w przypadku, gdy osoba złamie tą zasadę, zostanie automatycznie zdyskwalifikowana).

Pierwsza z nich to odpowiedzi na poniższe pytania.

1. Podaj tytuł angielski i polski oryginalnej serii Scotta Snydera, również wydawaną przez Egmont.
2. Podaj tytuł innej serii (niż “Batman”) pierwszej fali z linii New52, do której Scott Snyder napisał scenariusz. Który numer był ostatnim napisanym przez niego?
3. Czy historia o Trybunale Sów została wymyślona na potrzeby inicjatywy New52? Odpowiedź uzasadnij.
4. W piątym rozdziale/zeszycie kilka stron zostało celowo obróconych. Kto i w jakim celu wymyślił ową rotację?
5. Jak brzmi angielski tytuł drugiego tomu serii „Batman” z New52, który zawiera zakończenie historii z Trybunałem Sów?

Druga z nich, to praca artystyczna.

Zaproponuj swoją własną wizję i design wyglądu Batmana w odświeżonym uniwersum DC (Nowe DC Comics/New52) używając dowolnej formy plastycznej. Praca NIE MOŻE zawierać treści dozwolonych od lat 18 oraz musi być wyraźnie podpisana imieniem i nazwiskiem.

Zgłoszenia, wraz z imieniem, nazwiskiem oraz danymi pocztowymi przesyłajcie na mail konkurs@batcave.com.pl w tytule wpisując “Konkurs – Trybunał Sów”.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 18 kwietnia włącznie. Powodzenia!

Sponsorem nagród jest Egmont.

UWAGA! Komiksy zostały rozfoliowane w celu sprawdzenia, czy egzemplarze są prawidłowe. Zostało to uczynione ze względów na to, że wśród nakładu znajdują się wadliwe tomy, w których kilka stron były w języku innym niż polski. Nie chcieliśmy dopuścić do sytuacji, w której czytelnika spotkałaby przykra niespodzianka, a wykrycie błędu wcześniej umożliwiłoby nam łatwą wymianę na poprawny egzemplarz. Do czasu wysłania komiksy będą trzymane w bezpiecznym miejscu w naszej redakcji.

Poprzez wysłanie swojego zgłoszenia i podanie danych osobowych uczestnik wyraża zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 Responses to Konkurs – “Batman. Tom 1: Trybunał Sów″!

  • B 180 fan pisze:

    scott nie lubi koni.

  • tomek_tk2 pisze:

    Ciekaw jestem, kto układał te pytania, bo żeby na nie odpowiedzieć nie wystarczy być fanem, tu trzeba być specem od Nietoperza i nie tylko. A kiedy jakiś konkurs dla normalnych ludzi?

  • kelen pisze:

    Zajrzeć na wikipedie każdy może. Wystarczy trochę się postarać i odpowiedzi można znaleźć w kilka minut.

The Batman już za:
dni
4
5
3
godzin
1
7
minut
1
5
sekund
0
1
Kalendarium
Galeria
ebmw8kxxsaehgv5 ebipqjrxkaaqhqz ebipqjrwsay8pu2 103432560 ba 943849343455