Forum
Już wkrótce
  • "Batman Forever" w Paramount Channel - 27 Paź 2018, 14:50
  • "Batman & Robin" w Paramount Channel - 28 Paź 2018, 14:45
  • "Batman Begins" w TVN - 28 Paź 2018, 22:30
  • Batman – Rozbite miasto i inne opowieści - 31 Paź 2018,

Batman #18W związku z tragicznymi wydarzeniami z “Batman Inc #8” Newsarama postanowiło porozmawiać ze scenarzystami Bat-tytułów na temat ich planów wobec zmian jakie zaszły w otoczeniu Batmana oraz ich osobistego stosunku do Damiana.

Scott Snyder przyznał, że żałuje, że zbyt często nie korzystał z postaci syna Wayne’a, którą z biegiem lat naprawdę polubił. “Batman #18” pokaże żałobę Bruce’a, ale czytelnicy zapoznają się z nią z punktu widzenia Harper Row i jej brata.

Ann Nocenti zdradziła, że Damian był jej ulubionym członkiem Bat-rodziny. Uwielbiała jego upór, aroganckie zachowanie i humor oraz brak lęku.

Śmierć Damiana nie zbyt wpłynie na Jasona Todda, ale już reakcja Tima będzie zupełnie odmienna, zwłaszcza, że jako przywódca Teen Titans musi mieć oko na nastoletnich bohaterów. Dla Dicka Graysona ostatnie wydarzenia oznaczać będą, że musi kopać głębiej by znaleźć swoje światełko w tunelu, za które wcześniej uznał Damiana. Scenarzysta “Nightwinga”, Kyle Higgins, dodał również, że chociaż w jego historiach Robin nie pojawiał się często to jedną z jego ulubionych epok w komiksach jest okres, kiedy Dick w roli Batmana działał w Gotham razem z Damianem.

Więcej wypowiedzi scenarzystów związanych z Bat-tytułami na temat Damiana Wayne’a znajdziecie na Newsaramie.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Jedna odpowiedź na „Scenarzyści Bat-tytułów o śmierci Robina

  • dobraropa pisze:

    Czy ja czegoś nie rozumiem? Naprawdę 10-latek zginął “walcząc ze zbrodnią” i to jest niby podniosłe? Pytanie dla lepiej zorientowanych w nowym 52, co wymyślili twórcy, żeby ochronić Bruce’a przed sądem rodzinnym, opieką społeczną etc.?

"Młodzi Tytani: Akcja! Film"
w kinach od
10.08.2018


Premiera filmu "Joker" za
dni
3
4
5
godzin
0
7
minut
1
1
sekund
3
3
Sonda

Najlepszy nowy wróg Batmana z XXI wieku

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bane_gotham dp6s_ter dp6s_re Titans -- Ep. 103 Titans -- Ep. 103 Titans -- Ep. 103