Forum
Już wkrótce
  • "Batman Forever" w Paramount Channel - 27 Paź 2018, 14:50
  • "Batman & Robin" w Paramount Channel - 28 Paź 2018, 14:45
  • "Batman Begins" w TVN - 28 Paź 2018, 22:30
  • Batman – Rozbite miasto i inne opowieści - 31 Paź 2018,

ScribblenautsSeria gier “Scribblenauts” to side-scroller, który zadebiutował na konsolach Nintendo DS a czwarty i najświeższy tytuł z serii wydany w 2012 roku pojawił się na Nintendo 3DS, Nintendo Wii U oraz PC. Głównym bohaterem jest Max, który musi zebrać przedmioty zwane starites. Produkcja wyróżniła się mechanizmem, który pozwala wprowadzać do gry przedmioty wpisywane przez gracza.

Serwis IGN poinformował, że dowiedział się ze swoich źródeł o kolejnej części, która nosić ma na chwilę obecną nazwę “Scribblenauts Unmasked” i zawierać bohaterów z DC Comics.

Źródła serwisu donoszą o kilku sytuacjach z produkcji. W jednym poziomie Max będzie musiał przedostać się przez kanały do posiadłości Wayne’ów, lecz przeszkadzać mu będzie głodny Killer Croc. O ile hamburger nie wiele zdziała, tak “wybuchowa” kanapka załatwia sprawę. Całej sytuacji przygląda się Robin, który wprowadza naszego bohatera do miejsca zamieszkania Bruce’a Wayne’a, gdzie jak się okazuje, Batman jest pod wpływem manipulacji Jokera. Ponadto, wychodzi na jaw, że Batgirl została uwięziona w Batcave. Inna sytuacja polega na rozpoznaniu Clayface’a spośród dwóch policjantów. Sprawę załatwia rentgen, lecz wtedy pozostaje kwestia złapania przestępcy. Gdy kajdanki nie dają efektu, lodowy pistolet od razu ratuje sytuację. Poza tym, jedną z lokacji ma być również Atlantyda, gdzie spotkać mamy Aquamana i Black Mante. W grze przewija się także Harley Quinn i Mr Freeze.

Całkiem możliwe, że pewne elementy produkcji 5th Cell mogą się zmienić do czerwca, gdzie nowa odsłona “Scribblenauts” ma zostać zaprezentowana na targach E3. Gra ma ukazać się na Nintendo 3DS, Nintendo Wii U oraz PC.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

"Młodzi Tytani: Akcja! Film"
w kinach od
10.08.2018


Premiera filmu "Joker" za
dni
3
4
4
godzin
1
8
minut
0
8
sekund
1
2
Sonda

Najlepszy nowy wróg Batmana z XXI wieku

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bane_gotham dp6s_ter dp6s_re Titans -- Ep. 103 Titans -- Ep. 103 Titans -- Ep. 103