Okładka "Batman: Arkham Origins"Game Informer postanowił podzielił się z czytelnikami nowymi szczegółami na temat “Batman: Arkham Origins” prosto ze specjalnego pokazu poprzedzającego targi E3. Obecny tam redaktor miał okazję zagrać w demo produkcji, której premiera już 25 października tego roku.

Z relacji dowiadujemy się, że jedna z misji pobocznych dotyczyć będzie Anarky’ego, który jak w komiksach sprzeciwia się rządowi i korporacjom. Jeśli zaś chodzi o główną linię fabularną, Batman będzie musiał poradzić sobie z Banem oraz Jokerem, który w demie podłożył ładunki wybuchowe w hotelu.

Tryb prowadzenia dochodzenia został pokazany na przykładzie wypadku z rozbijającym się helikopterem. Batman będzie musiał się dowiedzieć, co spowodowało uszkodzenie i rozbicie się pojazdu. Gracze będą mogli odtwarzać cały przebieg zdarzenia i odkrywać wskazówki, które w końcu doprowadzą do ostatecznej odpowiedzi.

Ponadto, IGN donosi o nowych aktorach w roli Batmana i Jokera. Roger Craig Smith, najbardziej znany z głosów Chrisa Redfielda (2009 do dziś, seria “Resident Evil”), Ezio (seria “Assasin’s Creed”), czy też Sonica (2010 do dziś) wcieli się w Mrocznego Rycerza. Natomiast Troy Baker (wcześniej Two-Face oraz Robin w “Batman: Arkham City”) użyczy głosu Jokerowi. Wygląda na to, że Conroy mimo wszystko nie powróci w głównej roli w “Batman: Arkham Origins”. Być może przypadła mu zupełnie inna postać, lub też przypadkowo potwierdził pracę nad tajnym projektem Rocksteady, którym miałby być sequel “Batman: Arkham City”.

Poniżej znajdziecie także nowe screenshoty:

Serwis ComicBookMovie udostępnił także okładkę gry oraz informację, że scenariusz do produkcji pod nadzorem Geoffa Johnsa napisali Michael “Dooma” Wendschuh i Corey May (pracowali m. in. przy grach z serii “Prince of Persia” oraz “Assasins’s Creed”).

PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 Responses to Anarky, Bane i Joker w “Batman: Arkham Origins”. Brak Kevina Conroya oraz Marka Hamilla

 • JokerOwa pisze:

  szkoda że bez Conroya i Hamilla ci dwaj wręcz kreują swoje postaci!
  Niemniej jednak Baker to utalentowany aktor więc jestem ciekawa jak sobie poradzi z postacią Jokera…
  Ponadto nie mogę się doczekać Anarky’ego… Lubię tego małego Jokerowego bękarta 😉
  info dla tych co nie wiedzą, Anarky to nieslubny syn Jokera

 • kelen pisze:

  To zostało tylko zasugerowane w ostatnim zeszycie jego serii. Do dziś nie zostało to rozwiązane, a Grant przekonał O’Neila do opublikowania historii z taką wzmianką mówiąc, że za kilka miesięcy wszystko będzie odkręcone. Czego uczynić nie mógł, bo seria została anulowana.

 • ADo pisze:

  Dokładnie to co Kelen napisał,Joker nie ma syna

 • Xyxtus pisze:

  Jest jeszcze kwestia ewentualnej polskiej lokacji gry oraz aktorów którzy by ją wykonali prawidłowo. Ja osobiście chciałby usłyszeć Jacka Rozenka jako Deathstroke’a (bo był fenomenalny gdy podkładał mu głos w “Młodych Tytanach”), Jacka Kopczyńskiego jako Deadshota, Jarosława Boberka jako Black Mask i Jarosława Domina jako Jockera (bo również był fenomenalny w tej roli w odcinku “Ligi Sprawiedliwych”: “Injustice for all”. No a jako B-man: Piotr Frączewski, bo tylko on ma na tyle aktorskiej charyzmy żeby unieść tę rolę. 😀

 • Kamiloos pisze:

  @up

  Na poważnie? Do takich gier tylko napisy, a nie polski nędzny dubbing.

  • Xyxtus pisze:

   No nie zawsze jest nędzny. W TR był bardzo przyzwoity. Prawda że w kółko ci sami aktorzy podkładają głos pod postacie drugoplanowe, ale to problem raczej braku kadr w polskim voice-actingu.

   • Kamiloos pisze:

    No właśnie powtarzający się aktorzy to problem. Bo jak słyszę kogoś kto występuje w serialu to zamiast cieszyć się grą to widzę ten serial w głowie ;x

The Batman już za:
dni
4
8
9
godzin
0
7
minut
3
4
sekund
4
5
Kalendarium
Galeria
ezbs9bgvcaevx4 eytg4yrvcaauqpj eyocejywoaefkwt jldaw-lex-super-suit jldaw-jl-ssquad-shark jldaw-group-firing
Komiksowe Top 5