Forum
Już wkrótce
 • "Batman Forever" w Paramount Channel - 27 Paź 2018, 14:50
 • "Batman & Robin" w Paramount Channel - 28 Paź 2018, 14:45
 • "Batman Begins" w TVN - 28 Paź 2018, 22:30
 • Batman – Rozbite miasto i inne opowieści - 31 Paź 2018,

Mercy GravesNajwięcej plotek odnośnie filmu “Batman/Superman” dostarcza serwis CosmicBookNews.com. Tym razem podał informację, że ochroniarzem Lexa Luthora ma być Mercy Graves, która po raz pierwszy pojawiła się w serialu animowanym “Superman: The Animated Series”. W komisach bohaterka ta należy do Amozonek, więc jej ewentualne pojawienie się w filmie mogłoby być także pewnego rodzaju wprowadzeniem dla postaci Wonder Woman.

Informacje te pochodzą podobno z tego samego źródła, które przekazało CosmicBookNews.com, że Lexa Luthora zagra Bryan Cranson. Na chwilę obecną nie można stwierdzić na ile wiarygodne są te doniesienia, więc należy je traktować jako plotki.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 odpowiedzi na „Czy Mercy Graves pojawi się w “Batman/Superman”?

 • Manhunter pisze:

  Kolejna porcja bzdur od CosmicBookNews.com. Jutro zapewne napiszą, że Sarah Silverman i Kristen Stewart są kandydatkami do roli Wonder Woman, Sarah Jessica Parker oficjalnie została wybrana na Mercy Graves, zaś Rob Schneider i Adam Sandler przymierzani są do roli Jima Gordona 😛

 • AntyDoctus pisze:

  Właściwie to po co taka postać? Wonder Woman można wprowadzić w inny sposób, a to takie niepotrzebne wpychanie postaci do filmu które wypowiedzą z dwa słowa. Jeżeli Cranston faktycznie będzie Luthorem, to możecie mi wierzyć że to będzie najlepszy filmowy Lex Luthor. A że na polu ekranizacji kinowych konkurencji żadnej nie ma, to że dałby nam ciekawszego Lexa od tych nieszczęsnych parodii z filmów Donnera i Singera. Bryan Cranston jest dobrym wyborem, bo równoważy blockbusterowe ciągoty Snydera do dobierania gwiazdorskiej obsady, a i też no name też raczej nie jest – za rolę w ‘Breaking Bad’ dostał jakieś nagrody, więc wyrobił sobie markę.

 • ff pisze:

  Cranston tak pasuje na Gordona, więc dlaczego z uporem maniaka typują go na Luthora?

 • Mr. ?? pisze:

  Może będzie wątek romantyczny szef i ochroniarz babochłop :).

"Młodzi Tytani: Akcja! Film"
w kinach od
10.08.2018


Premiera filmu "Joker" za
dni
3
4
4
godzin
2
1
minut
4
2
sekund
4
6
Sonda

Najlepszy nowy wróg Batmana z XXI wieku

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bane_gotham dp6s_ter dp6s_re Titans -- Ep. 103 Titans -- Ep. 103 Titans -- Ep. 103